E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

mbappe

I dha besim, Mbappe: Do të vdisja për Deschamps Kylian Mbappe thotë se besimi që atij ia ka dhënë Didier Deschamps vlen sa paratë e gjithë botës, përderisa foli për mar
Mbappe dhe Kane në listën e Barcelonës Barcelona po e kërkon me ngulm një sulmues qendror për sezonin e ri, pasi Luis Suarez po shkon drejtë përfundimit të kar
Tuchel e konfirmon: Mbappe është dëmtuar përsëri Ylli i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, vetëm sa ishte kthyer nga një lëndim që e kishte mbajtur jashtë fushës së b
Mbappe po përgatitet për transferimin në Spanjë, nis të mësojë gjuhën spanjolle Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe është gati për t’u transferuar në Spanjë. Për francezin është i interesuar Real Madridi
Nuk përmbahen, Neymar dhe Mbappe festojnë në tribunë triumfin ndaj Realit (VIDEO) PSG ka mposhtur Realin me rezultat 3-0 në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve. Francezët në kë
E BUJSHME/ Real Madrid ka arritur marrëveshje me Mbappen Real Madridi këtë verë tentoi ta transferonte Neymarin nga Paris Saint-Germiani, por që këta të fundit kërkuar më shumë
Mbappe dhe Cavani nuk do të luajnë kundër Realit Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se
As Pogba e as Neymar, ky është objektivi i madh i Real-it PSG i ka thënë Barcelonës se presin që Real Madridi të bëjë një ofertë për Kylian Mbappe verën e ardhshme. Kështu bën me
ZYRTARE/ Mbappe do të mungojë në ndeshjen e 7 shtatorit me Shqipërinë Konfirmohet ajo që te PSG i frikësoheshin më shumë: Kylian Mappe ka pësuar tërheqje në kofshën e majtë, dëmtim që do ta
Mbappe i jep lamtumirën? "Pa Neymar, asgjë nuk është si më parë" Neymar gjithnjë e më shumë është realzimit të dëshirës, largimit nga Paris Saint Germain. Pak ditë pasi drejtori spor
PSG fitoi Superkupën, Mbappe largon me forcë Neymarin nga festa e klubit (VIDEO) PSG ka fituar sot Superkupën e Francës duke mposhtur Rennes 2:1. Golat për Parisin i shënuan Mbappe dhe Di Maria, ndë
Mbappe flet për largimin e Neymarit Kylian Mbappe ka shkëlqyer në dy sezonet e tij të fundit te PSG-ja, madje duke lënë edhe në hije një futbollist si Neym
Mbappe nuk po rinovon, Guardiola e do te Manchester City Kylian Mbappe mund të jetë lojtari i radhës për Manchester Cityn. Fakti që sulmuesi nuk po e rinovon kontratën me PSG-në
PSG-ja plas "bombën": Nuk garantojmë se Mbappe do të qëndrojë Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo ka zbuluar shumë informacione rreth të ardhmes së klubit. Ai nuk ka s
Mbappe bën "lëmsh" merkaton, zbulon skuadrën e ardhshme Kur u duk se e ardhmja e tij do të ishte diku tjetër, Kylian Mbappe ka lëshuar sinjale dashurie për PSG-në. Francezi
Mbappe nuk rinovon me PSG, arsyeja Reali (FOTO LAJM) PSG nuk po përjeton një moment pozitiv. Është krijuar tashmë përshtypja se projekti faraonik i Al Khelaifit nuk po i bin
Lojtarët e Realit e mirëpresin transferimin e Mbappe në Madrid Courtois e mirëpret Mbappen në Real Madrid. Pas Vinicius Junior, edhe Thibout Courtois ka folur për mundësinë e trans
Mbappe befason me deklaratën për të ardhmen Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe ka paralajmëruar se mund të transferohet në Amerikë në të ardhmen, trans
Për të mbajtur Mbappe, PSG-ja do të shiste dhe Neymar Nuk ka qetësi për tifozët e Paris Saint-Germain edhe në një të dielë të nxehtë vere. Klubi po lëshon sinjale të fortë
Al Khelaifi ia bën të qartë Neymarit dhe Mbappes: "Nëse nuk janë të lumtur, mund të largohen" Al Khelaifi ia ka hapur dyert të gjithë atyre që nuk duan të qëndrojnë në PSG. Neymar Junior dhe Kylian Mbappe kanë m