999 rezultate për

mbajne

Nuk i besojnë syve, lojtarët e Liverpoolit nuk përmbajnë emocionet në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Liverpooli bëri të pa mundurën dje në mbrëmje teksa përmbysi rezultain 3-0 të ndeshjes së parë duke triumfuar 4-0 në Anf
Të rinjtë e opozitës në protestë para parlamentin me një simbolikë të veçantë Të rinjtë FRPD dhe LRI kanë zhvilluar një protestë simbolike përpara Parlamentit. Simbolika e kësaj proteste është r
Ndiheni të lodhur, konsumoni më shumë ushqime që përmbajnë hekur Lodhja është pjesë e pandashme e përditshmërisë sonë, por në disa raste ajo është drobitëse, e vazhdueshme dhe pengon kr
Ska fitues në sfidën United-Chelsea, "blutë" mbajnë vendin e 4 (VIDEO Lufta për dy vendet e mbetura që të kualifikojnë në Champions League gjatë javëve të fundit ka qenë e çuditshme. Ars
Pitonin më të madh në botë duhen dhjetëra vetë ta mbajnë (VIDEO) Gjarpri më i gjatë në histori është Medusa, një piton i cili i takon Produksionit Full Moon në Shtetet e Bashkuara të Am
Klopp-in nuk e mbajnë nervat: Ata duhen përjashtuar përjetësisht Drejtuesit e Chelsea nuk lejuan hyrjen në stadium të tre tifozëve në përballjen e të entjes për Europa League, të fituar
"Burrat" e japin fjalën dhe nuk e mbajnë, pse nuk u hoq kufiri mes shqiptarëve? Dy prilli ishte quajtur si dita historike kur mes Kosovës dhe Shqipërisë më nuk do të kishte kufij. Ky ishte premtimi
Kujdes në këtë "Exchange", qytetarit i mbajnë 165 mijë lekë (VIDEO) Edhe pse janë bërë dhjetra denoncimi një pikë këmbimi valutor në "Rrugën e Kavajës" vijon të jetë aktive dhe tu mbajë sh
Të shpëton nga kanceri, kërpudha mrekullia që pak e dinë Kërpudhat janë shumë të shijshme e për këtë janë pjesë e shumë ushqimeve në tryezat tona. Ato janë të pasura edhe me
Paloka: Plehra e të pafytyrë, Rama është qelbësirë Ish-deputeti i PD-së Edi Paloka ka shpërthyer në Facebook me sharje pas incidenteve që ndodhën gjatë protestës që u mbaj
Pamje dramatike! Fermerët në Lushnjë derdhin prodhimet në rrugë (FOTO LAJM) Fermeret e Lushnjes dhe Rrogozhines kane protestuar sërish sot, duke kundërshtuar ndryshimin e TVSH per prodhuesit e qum
Shampot e bebeve përmbajnë produkte të dëmshme dhe kancerogjene, nuk kalojnë testin Agjencia e kontrollit të barnave në Indi ka zbuluar se mostrat e shampos të Johnson & Johnson kishin dështuar testin e c
Të dielën ndryshon ora, do flemë 1 orë më pak apo 1 orë më shumë? Të dielën, akrepat e orës do të shkojnë 60 minuta përpara, në atë që njihet si ora verore. Zyrtarisht ora ndryshon në or
Saimir Tahiri sërish baba, i një vajze apo i nje djali? Gruaja e ish-ministrit te Brendshem, Saimir Tahiri eshte në javët e fundit të shtatzënisë. Ardhja në jetë e një fëmi
Njihuni me gratë që mbajnë unaza të shtrenjta, prin Melania Trump Këto janë gratë që mbajnë në gisht unaza me çmime marramendëse Personazhet e famshme në botë arrijnë gjithmonë të tërheq
Çmendet ERRU: Shqiptarët mbajnë edhe një rritje tjetër të çmimit të ujit Përfundimi për një rritje tjetër të çmimit të ujit, shprehet në raportin vjetor të 2018- ës të Entit Rregullator të Ujit
Basha kërkon Ramën: S’e mbajnë këmbët, i mbaroi pluhuri Gjatë seancës së Kuvendit ditën e sotme ka patur shumë tensione. Deputetët e opozitës bllokuan për disa caste foltor
Babai dhe djali nga Kosova mbajnë peng një vajzë maqedonase Dy shtetas kosovarë babë e bir kanë dhunuar psikologjikisht e fizikisht një 19 vjeçare maqedonase e fejuara e 24 vjeçari
Xhakën nuk e mbajnë nervat, shikoni si përplaset me Lingardin (VIDEO) Manhcester United fitoi 3-1 ndaj Arsenal duke siguruar kualifikimin për më tej në FA Cup. Një moment tensioni ishte n
Nantes rikthehet në stërvitje, futbollistët mbajnë një minutë heshtje për Sala (FOTO LAJM) Tre ditë pas zhdukjes së avionit që po dërgonte Emiliano Sala në Cardiff për të filluar një aventurë të re në Premier Le