999 rezultate për

mbajne

Si të eliminojmë dhjamin e tmershëm të barkut Dhjami në zonën e barkut është një problem për shumicën e femrave sot. Por shumë dhjam rrit riskun për shumë probleme sh
Jo banane në mëngjes, janë të dëmshme Thuhet se vakti i mëngjesit është një nga vaktet më të rëndësishme të ditës. Gjithsesi, ekzistojnë disa ushqime, që duhe
Jo më banane për mëngjes, janë të dëmshme Thuhet se vakti i mëngjesit është një nga vaktet më të rëndësishme të ditës. Gjithsesi, ekzistojnë disa ushqime, që duhe
Ushqimet që duhet të konsumoni për flokë të shëndetshëm Më poshtë gjeni listën e ushqimeve që duhet t’i hani nëse dëshironi të keni flokë të shëndetshme. 1.Vezët Vezët ja
Ushqimet që ndikojnë në gjatësinë e fëmijëve Çdo prind mundohet që ta ushqejë fëmijën në mënyrën më të mirë dhe të shëndetshme, që ai të ketë metabolizëm të fort.
Tatuazhet që mbajnë gjallë kujtimet e bukura (FOTO LAJM) Tatuazhet na tregojnë shumë rreth një personi sepse nuk është një akt i lehtë për ta mbajtur dhimbjen e gjilpërës. Aj
Njihni gruan me gjoksin më të madh në botë, nuk ka reçipeta që ia mbajnë (FOTO LAJM) Halli i madh e ka gjetur një grua, gjoksi i së cilës vetëm rritet, ndërsa mjekët nuk i japin dot një zgjidhje problemit
6 këshilla kundër dhjamit në bark Dhjami në zonën e barkut është një problem për shumicën e femrave sot. Por shumë dhjam rrit riskun për shumë probleme sh
Nesër protesta e opozitës, Ambasada Amerikane apel qytetarëve: Kush shkakton dhunë do mbajë përgjegjësi Nesër opozita e bashkuar do të zhvillojë protestën e 9 në orën 20:00. Për shkak se mund te priten trazira, Ambasada Amer
Shpëtoni nga dhjami i barkut me këto këshilla Dhjami në zonën e barkut është një problem për shumicën e femrave sot. Por shumë dhjam rrit riskun për shumë probleme sh
Përgjimet e "Bild", Rama: Prokurorët që nxorën sekretin hetimor do mbajnë përgjegjësi (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se prokurorët që kanë nxjerr sekretin hetimor do të mbajnë përgjegjësi. Duke f
Ka veshje dhe makinë luksoze, por kjo grua kërkon ta mbajnë me para: S'gjej dot punë (FOTO LAJM) Ky mund të jetë një ndër rastet më të çuditshme se përse po përdoren faqet për mbledhjen e fondeve. Ajo ka makinë, sh
Rejan nuk e mbajnë këmbët, italiani rrëzohet në tokë (VIDEO) Një incident aspak i këndshëm u regjistrua në fundin e konferencës për shtyp të trajnerit Edi Reja. Në momentin e për
Ushtrinë maqedonase do ta mirëmbajnë agjencitë private Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska, tha se ideja që agjencitë private t’i mirëmbajnë kazermat është rekomandim
Gratë në Gjirokastër mbajnë dylbi, tradita e habitshme që vjen nga diktatura Për të shkuar në kullën e Zekatëve, duhet të kaloje në oborrin e një tjetër shtëpie, të po të njëjtit mbiemër. Në qendë
Protesta e dhunshme në Tiranë, reagon OSBE: Organizatorët do të mbajnë përgjegjësi OSBE ka reaguar lidhur me protestën e dhunshme që është zhvilluar gjatë ditës së sotme. Në deklaratën e shpërndarë për m
Ushqimet që duhet të hani për flokë të shëndetshëm Më poshtë gjeni listën e ushqimeve që duhet t’i hani nëse dëshironi të keni flokë të shëndetshme. 1.Vezët Vezët ja
Loredanës nuk i mbajnë nervat dhe i sulet gazetarit (VIDEO) Loredana ka dalë duke qeshur në konferencë për shtyp në Prishtinë duke dhënë përgjigje akuzave të policisë zvicerjane si
Nuk i besojnë syve, lojtarët e Liverpoolit nuk përmbajnë emocionet në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Liverpooli bëri të pa mundurën dje në mbrëmje teksa përmbysi rezultain 3-0 të ndeshjes së parë duke triumfuar 4-0 në Anf
Të rinjtë e opozitës në protestë para parlamentin me një simbolikë të veçantë Të rinjtë FRPD dhe LRI kanë zhvilluar një protestë simbolike përpara Parlamentit. Simbolika e kësaj proteste është r