999 rezultate për

mbajne

Formacionet zyrtare: Genoa-Juventus, bardhezinjtë duan të mbajnë kreun Juventus do të luajë në orën 21:45 ndaj Genoas në transfertë. Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren për të mbajtur kre
Barazuan ndaj Sassuolos, Conten nuk e mbajnë nervat Interi humb dy herë epërsinë në një ndeshje dramatika e cila përfundoi 3:3, me Nerazzurri që humbën mundësinë për të ush
"Janë budallenj", Schwarzenegger i ashpër me personat që nuk mbajnë maskë Arnold Schwarzenegger nuk mendon shumë për ata që nuk pranojnë të mbajnë maskë edhe pse bota po kalon një pandemi. Is
Ky shtet të gjobit me 100 euro nëse nuk vendos maskë "Një gjobë prej 100 eurosh do t’u vendoset personave që nuk e mbajnë maskën në rrugët publike..." Në Spanjë maska do
Ata që vuajnë nga kjo sëmundje nuk duhet të mbajnë maska Ndërsa maskat janë një nga aksesorët që qytetarët duhet të mbajnë për sigurinë e tyre, një kategori prej tyre duhet t’i
Moti nuk po zë "vend", si do mbajnë sot temperaturat Sipas MeteoAlb, kthjellimet mbizotërojnë në të gjithë vendin gjatë paradites. Por mesdita sjellë kalime vranësirash n
Vini re! Këto persona nuk duhet të mbajnë kurrsesi maskë Personat që kanë astmë dhe vuajnë nga probleme të tjera të mushkërive, nuk duhet të mbajnë maskë, pasi mund t’ju vështir
Mbajnë "kurorën", VIP-at shqiptar që nuk njihen pas ndërhyrjeve plastke (FOTO LAJM) Sot është e vështirë të gjesh një vajzë e cila del në ekran ose është super e ndjekur në rrjet e cila nuk ka kryer ndërh
Balla kërkon dënimin e deputetëve që nuk mbajnë maska: Po na rrezikohet jeta! "Sigurisht, kjo gjë më rrezikon mua, por rrezikon edhe atë që kalon pranë meje, sepse ne nuk dimë se cili nga ne mund të
4 ushqime shumë më të dëmshme se cigarja Dietat e pabalancuara i dëmtojnë më shumë njerëzit në ditët e sotme sesa pirja e duhanit. Shkencëtarët zbuluan se munges
Çfarë vendimi do marrë Shqipëria për mbajtjen e maskave në rrugë? Gjithnjë e më shumë njerëz mbajnë prej ditësh maska. Në shumë vende madje mbajtja e maskave është e detyrueshme. Po a ka
Mot me diell, si do të mbajnë sot temperaturat Këtë të martë vendi do të shoqërohet me mot me diell gjatë gjithë ditës. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit
Këshillat e psikologut: Mos e përdorni më telefonin tuaj për alarm, dëmet që sjell Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbaj
I bën thirrje popullit të mbajnë maskën, por gjesti i presidentit shkrin së qeshuri rrjetin (FOTO LAJM) Presidenti i Afrikës së Jugut Cyril Ramaphosa u shfaq dje në televizion teksa tentonte pa sukses të vendoste maskën mbro
Maqedonia e Veriut forcon masat, gjobë për ata që nuk mbajnë maskë Maqedonia e Veriut ka vendosur gjoba për këdo që do të lëvizë pa maska në vazhdim. Fillimisht paralajmërim, pastaj d
COVID-19/ 634 të infektuar në Shqipëri, OBSH këshillon shqiptarët si të mbajnë veten të sigurtë Në rastin unik, kirurgët plastikë, të cilët përfshinin Dr Giancarlo McEvenue, thanë se gruaja e mori veten në departamen
Shira në të gjithë vendin, si do të mbajnë temperaturat Dita e sotme në vendin tonë moti parashikohet të jetë i vranët dhe me reshje shiu në pjesën më të madhe të territorit.
Mësoni nga kafshët, fotot e pabesueshme ku mbajnë distancën më mirë se njerëzit (FOTO LAJM) Ndërkohë që njerëzit në të gjithë botën po përshtaten me rregullat e reja që ndihmojnë në shmangien e përhapjes së Covid
FANTASTIKE/ Mjekët në Itali mbajnë mbi shpinë emrat dhe numrat e lojtarëve të preferuar (FOTO LAJM) Ditë dhe natë për të luftuar kundër një armiku të padukshëm. Ditë dhe natë për të gjetur një dritë në fund të tunelit. F
Ja cilat ushqime nuk duhet t’i konsumoni për mëngjes Me siguri keni dëgjuar se mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës. Por edhe pse kjo mund të jetë e vërtetë për dis