999 rezultate për

mbajne

E humbur prej katër muajsh, vëllai i shqiptares përgjërohet në lot që ta lënë të rikthehet Drama në familjen shqiptare Valisi në Greqi, vazhdon akoma. Marko, vëllai i 19-vjeçares Artemis Vasili e zhdukur prej
Florenzi bind PSG, parisienët të gatshëm ta mbajnë në skuadër PSG thuhet se do të aktivizojë opsionin për blerjen e Alessandro Florenzit nga Roma për nëntë milionë euro. Mbrojtësi
Super Ibra, kuqezinjtë mbajnë kreun (VIDEO) Milani ka fituar 0-2 në transfertë ndaj Cagliarit. Ishte Zlatan Ibrahimovic që shënoi të dy golat në minutat 6' dhe
10 ushqimet më popullore që përmbajnë vetëm 100 kcal 10 ushqimet më popullore që përmbajnë vetëm 100 kcal! Disa ushqime të shëndetshme në të vërtetë mund të kenë më shumë k
Milani me 10 lojtarë bën mrekullinë, kuqezinjë mbajnë kreun (VIDEO) Milani ka mposhtur 0-2 Beneventon. Pas 15 minutash lojë, kuqezinjtë fituan një penallti të cilën në gol e konvertoi
"Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe", ja 10 lojtarët kryesorë në botë mbi 35 vjeç Me moshën e tyre aktuale, ata lehtë mund të marrin diellin diku në një ishull privat, pasi llogaritet si moshë e pension
"Pus" për sekrete, dy shenjat e vetme që dinë të mbajnë një sekret Ju ka ndodhur ndonjëherë t’i keni rrëfyer një sekret një shoku ose shoqeje dhe të nesërmen ta kenë mësuar të gjithë?
Super Atl Madrid, "Los Colchoneros" mbajnë kreun (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar 0-2 ndaj Real Sociedad. Ishte Hermoso që pas asistimit të Carrascos zhbllokoi shifrat 49',
Një çmenduri, kartat SD të memories do të mbajnë deri në 2TB Kartat SD do të mbajnë së shpejti një kapacitet prej 128 terabyte dhe do të lejojnë një transferim të dhënash deri në 98
OBSH thirrje në prag të festave: Mbani maska edhe gjatë takimeve familjare Organizata Botërore e Shëndetësisë u është lutur familjeve që të mbajnë maska dhe të respektojnë distancimin social, në
Pse shumica e njerëzve nuk i mbajnë mend ëndrrat e tyre? Mënyra në të cilën janë formuar ëndrrat tona ka mbetur një mister në qarqet shkencore. Sot ne e dimë që truri ynë ndë
SHKUP/ Pamje spektakolare, ndizet pema e Vitit të Ri Pema e Vitit të Ri u vendos sot në sheshin "Maqedonia" në orën 19:00, si paralajmërim për festat e Vitit të Ri në Shkup.
E mbajnë të fshehtë, po këtë herë u zbulua emri i i vajzës së Gigit dhe Zayn? (FOTO LAJM) Gigi Hadid dhe Zayn Malik e kanë mbajtur të fshehtë emrin e vajzës së tyre që nga ardhja e saj në jetë në muajin shtator
A duhet të mbajnë maska njerëzit që janë shëruar nga COVID-19? Pacientët që shërohen nga COVID-19 mund të mos ndihen menjëherë plotësisht të shëndetshëm. Efektet anësore mund të zgjas
​A duhet të mbajnë maska njerëzit që janë shëruar nga COVID-19? Pacientët që shërohen nga COVID-19 mund të mos ndihen menjëherë plotësisht të shëndetshëm. Efektet anësore mund të zgjas
A duhet të mbajnë maska njerëzit që janë shëruar nga COVID-19? Pacientët që shërohen nga COVID-19 mund të mos ndihen menjëherë plotësisht të shëndetshëm. Efektet anësore mund të zgjas
5 veshjet që të famshmit i mbajnë gjatë gjithë dimrit (FOTO LAJM) Rehatia në veshje nuk njeh famë, i ftohti gjithashtu, prandaj ka disa elementë veshjeje prej të cilave as të famshmit nu
4 ushqime shumë më të dëmshme se cigarja Dietat e pabalancuara i dëmtojnë më shumë njerëzit në ditët e sotme sesa pirja e duhanit. Shkencëtarët zbuluan se munges
Japonia me robot kundër blerësve që nuk mbajnë maska anti-COVID Japonia ka filluar provat për një robot që do t’ju kujtojë të vendosni një maskë dhe të ruani distancën shoqërore me edu
Vazhdojnë lajmet negative për Realin, edhe Valverde në listën e të dëmtuarve Real Madridi ka konfirmuar lëndimin e mesfushorit Federico Valverde. Uruguaiani pësoi lëndim në humbjen turpëruese nd