999 rezultate për

mazzola

Tragjike, motoristi italian humb jetën gjatë garës Tragjedi në sportin e Motokrosit në Itali, gjatë provave të kampionatit italian për të rritur, në Mondavio, Pesaro Urbin
Legjenda e Interit: Juventusi e meritoi fitoren, Icardi nuk duhej zëvendësuar Legjenda e Interit, Sandro Mazzola, i cili në karrierën e tij, ka veshur vetëm bluzën e zikaltërve, në një deklaratë për
Legjenda e Interit hedh “bombën”: Na jepnin doping Nga triumfet me Interin e madhe te zhgënjimet me Italinë dhe stafeta me Gianni Riveran. Sandro Mazzola është rrëfyer në
Mazzola: Gasperini njeriu i duhur për Interin Legjenda e Interit, Sandro Mazzola ka thënë se trajneri i ri i Zikaltër, Gian Piero Gasperini është njeri ideal për të d