999 rezultate për

mayorga

Nëse Ronaldo shkel në SHBA, arrestohet menjëherë Në vitin 2009, Cristiano Ronaldo e takoi ish-modelen Kathyrn Mayorga në një klub nate dhe pastaj ata shkuan në dhomën e
Akuza për përdhunim, Ronaldo merr edhe njoftimin ligjor Përkundër që ishte spekuluar se Kathryn Mayorga ka dhënë dorëheqje nga akuzat e saj për përdhunim, tani është bërë e dit
Njihuni me ish-gruan e shqiptarit që i mori 375 mijë euro Ronaldos Sipas mediave të huaja ish-gruaja e shqiptarit, ka akuzuar Cristiano Ronaldon për dhunim seksual. Avokati kishte mohu
Akuzohet për përdhunim, avokati i Mayorgas takon ish të dashurën e Ronaldos Vijnë zhvillime të reja nga çështja “Mayorga-CR7”. Avokati mbrojtës i ish-modeles amerikane, e cila akuzoi Cristiano Ron
Çështja "Mayorga", akuzat ndaj Ronaldos në një fazë të re Çështja Mayorga-Cristiano Ronaldo është pasuruar me zhvillime të reja. Avokati i vajzës, që akuzon sulmuesin e Juvent
Avakotja e Mayorgas i bën "gropën" Ronaldos në 18 shtete Ndeshja e “boksit” në distancë me përgjigje e kundërpërgjigje mes Mayorgas dhe Ronaldos vazhdon dhe duket se nuk ka ndër
Mund ti shkatërrohet karriera, sa vite burg rrezikon të dënohet Ronaldo për përdhunim Ronaldo, është përfshirë në një skandal të madh kohët e fundit, ku akuzohet nga Kathryn Mayorga për përdhunim, të kryer
E bujshme! Reali detyroi Ronaldon të blejë heshtjen e Kathryn Mayorgas Cristiano Ronaldo akuzohet për sulme seksuale ndaj Kathryn Mayorga në një hotel në Las Vegas në 2009. Pas kësaj thuh
Der Spiegel zbulon gjithçka, Ronaldo pagoi qindra mijëra dollarë për t'i mbyllur gojën Mayorgas (FOTO LAJM) Revista gjermane "Der Spiegel" publikoi një faturë prej 325,000 dollarësh të nënshkruar midis Cristiano Ronaldos dhe ank
"Përdhunim, lot dhe burg i përjetshëm", shefi i policisë flet për Ronaldon Zëri i Adan Ocampo-Gomez, shefi i zyrës së shtypit në Policinë e Las Vegasit, është i qetë dhe i qartë. I telefonuar
Çfarë po ndodh me Ronaldon? Edhe 3 gra të tjera e akuzojnë për përdhunim Kathryn Mayorga është amerikanja që ka akuzuar, Crisitnao Ronaldo për përdhunim në vitin 2009. Cristiano Ronaldo nga
Thellohet skandali, një tjetër femër akuzon Ronaldon për përdhunim Karriera e CRistinao Ronaldos është vënë në pikpytje të madhe, pas skandaleve që plasën pak ditë më parë nga një gazetë
Zbardhet dokumenti që vërteton përdhunimin e Katheryn nga Ronaldo (FOTO LAJM) Pas akuzava për përdhunim, stuata për Cristinao Ronaldon sa vjen dhe rëndohet. Tashmë detaje të reja kanë dalë në "d
Ronaldo pranon përdhunimin ndaj Mayorgas (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo në vitin 2009 në Las Vegas. Ky denoncim është bërë që në vitin 2009, por më pas është mbyllur me një m
Skandali i përdhunimit, dalin pamjet pak para se Ronaldo të bënte gabimin e jetës (VIDEO) Cristinao Ronaldo së fundmi është akuzuar nga një grua amerikane se e ka përdhunuar në Las Vegas në vitin 2009 kur ajo i
Akuzoi Ronaldon për përdhunim, Kathryn ishte e martuar me një shqiptar Gruaja që ka akuzuar futbollistin Christiano Ronaldo për përdhunim ka qenë e martuar me një shqiptar. Gazeta gjermane
Vilat, super makinat dhe miliardat e Ronaldos nuk mund të blejnë heshtjen e një vajze Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo është kthyer në një markë globale, me një “perandori” prej 350 milionë paundësh,
Skandali i përdhunimit, zbardhet deklarata e plotë e CR7 Cristiano Ronaldo ditët e fundit është përfshirë në një skandal, ku mbi të rëndojnë akuza për përdhunimin e një vajze në
Detajet e përdhunimit, Ronaldo rrezikon seriozisht karrierën Bota e futbollit është tronditur nga një skandal që ka shpërthyer ditën e djeshme ku pretagonisti është Cristiano Ronald
Skandali i përdhunimit, flet më në fund Ronaldo Cristiano Ronaldo ditët e fundit është përfshirë në një skandal, ku mbi të rëndojnë akuza për përdhunimin e një vajze n