999 rezultate për

maxi

Milan transferon talentin e Nices Milani ka arritur marrëveshje me Nice për transferimin e anësorit Allan Saint-Maximin, për 20 milionë euro plus bonuset.
Milani dështoi të afrojë Saint-Maximin, zbulohet arsyea e fortë Milani ishte pranë mbylljes së marëveshjes me anësorin e Nicës Saint-Maximin në ditët e fundit të merkatos së janarit, p
Milani nuk ndalet, synon bomberin e Nicës (VIDEO) Një emër bombë ka dalë në orët e fundit në lidhje me merkaton e Milanit. Leonardo po punon që të rrëmbejë 21-vjeçarin A
Maxi Lopez: Wanda Nara më thërret gjithnjë kur nuk e ka Icardin në shtëpi Akuzat e ndërsjella ndërmjet Maxi Lopezit dhe Wanda Naras nuk kanë të mbaruar. Këtë herë është futbollisti argjentinas a
Maxi Lopez zbulon raportet me Wandën: Më telefonon kur Icardi është në grumbullim Sulmuesi i njohur argjentinas, Maxi Lopez ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive të Buenos Airesit, "Ole",
Maxi Lopez thumbon Wandën dhe Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit ka marrë përgjigjen e pritur nga ish-bashkëshorti i saj Maxi Lopez, menjëherë pasi ajo fol
Kjo marinse të shkatërron fare (FOTO LAJM) Shannon Ihrke ishte vetëm 19 vjeç kur iu bashkua ushtrisë, por tashmë ka plane më të mëdha. Ajo shërbeu katër vite si
Rrëfehet Wanda, tregon tradhëtinë me Icardin ndaj Maxi Lopez Wanda Nara shpesh herë është bërë kryefjala e mediave rozë për jetën e saj të "shthurur" dhe për të shkuarën e saj konta
Wanda: Icardi nuk kishte para për të ngrënë kur e takova Wanda Nara dhe Mauro Icardi kanë një të shkuar si në "filma" së bashku. Ata janë njohur nëpërmjet ish-bashkëshortit
Ndërroj jetë motra e mbretëreshës Motra e mbretëreshës së Holandës, Ines Zorreguieta është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në kryeqytetin argjentinas, B
Dikur shokë skuadre, më pas i mori gruan, Lopez: S'ka gjë, një ditë do e takoj Maxi Lopez thotë se ai do të takohet me Mauro Icardi-n një ditë. Lopez dhe Icardi ishin shokë ekipi te Sampdoria, por
Monaco fitoi 3-2, por nuk u gëzua nga Mbappe Fitorja e Monacos 3-2 kundër Toulouse mbrëmë u prish pas një dëmtimi të Kylian Mbappe në pjesën e dytë. 18-vjeçari ës
10 dribluesit më të mirë, "mbreti" s'është as Messi dhe as Neymar (FOTO LAJM) Besojeni ose jo, por mbreti i futbollit në driblim nuk luan në një skuadër të madhe. Sipas një studimi të CIES ai që e k
Maxi Lopez "freskon" nga pas arbitrin e ndeshjes (VIDEO) Torino luajti në fundjavë ndaj Crotones në sfidën e mbyllur 1-1, teksa nuk kanë munguar as episodet humoristike. Lo
Zidane i "vë syrin" talentit të madh francez Zinedeine Zidane e dëshiron mesfushorin e talentuar francez, Maxime Lopez Trajneri i Real Madridit tashmë e ka dëshmu
Nga Franca: Milani kërkon talentin Saint-Maximin (VIDEO) Sipas asaj që shkruan portali francez "Le10Sport.fr", Milani po interesohet për Allan Saint-Maximin. 17-vjeçari i Saint
Juventus, goditje dyshe nga Portugalia (FOTO LAJM) Në vigjilje të merkatos së janarit drejtuesit e Juventusit po punojnë për të kryer një goditje dyshe nga Portugalia. Sip
Koha kur lojtarët dalin për shopping (FOTO-LAJM) Prej disa ditësh mediat italiane kanë shkruar se tekniku i Milanit Pippo Inzaghi është lidhur me Barbara Berlusconin po
Femra në seksi në botë zhvishet për "Maxim" (FOTO LAJM) Jessica Alba edhe më herët ka konfirmuar se ajo nuk mban një dietë strikte, ndërsa konsumon shumë ushqime bio. Këtë gjë
JLo lidhet me një tjetër balerin? (FOTO LAJM) Jennifer Lopez gjithmonë shihet nën shoqërinë e balerinëve dhe këtë herë, ajo është kapur nga paparacët teksa ishte së b