999 rezultate për

matteo

Torres largohet që në janar? E kërkon një italian Probleme në sulmin e Milanit. Pavarësisht se tekniku Filippo Inzaghi kërkon një ekip sa më sulmues, pjesa më e madhe e s
Kryeministri Letta sfidohet nga Matteo Renzi Dita e sotme pritet të jetë vendimtare për të ardhmen e Qeverise italiane pasi duket gjithmonë e më konkrete mundësia e
Shtohet familja Bonucci, pritet Matteo (FOTO LAJM) Leonardo Bonucci dhe Martina Maccari, bashkëshortja e cila është shtatzanë, janë një familje e lumtur. Nuk ka asnjë dysh
Di Matteo te Schalke 04? Schalke 04 është duke negociuar me Roberto di Matteon, trajnerin që fitoi më parë gjatë vitit Champions League me Chelse
Terry, fanellë "pro" Di Matteos (FOTO LAJM) Rafa Benitez nuk u rrit aspak mirë nga tifozët e Chelsea-t, por kësaj here në Anbgli po bën zhurëm edhe veprimi i kapite
Di Matteo: Jam krenar Roberto di Matteo është shprehur krenar me aventurën e tij në krye të Chelsea-t edhe pse u shkarkua të mërkurën pas vetë
Shkarkohet Di Matteo, Guardiola thotë "Jo" Humbja me Juventus ka sosur durimin e presidentit të Chelsea, Roman Abramoviç, i cili sot në orët e para të paradites ka
Di Matteo i trembet Juves Roberto Di Matteo e di mirë, që e ardhmja e tij te Chelsea varet prej rezultatit të sfidës me Juventus, një ndeshje deli
Guardiola do vetëm Chelsean Pep Guardiola dëshiron të jetë trajneri i ri i Chelsea-t. Në Angli janë të sigurtë: ish tekniku i Barcelonës i ka konfir
Di Matteo: Debutimi i Oscarit, një ëndërr e realizuar Trajneri i Chelseat, Roberto Di Matteo ka vlerësuar ndeshjen e mbrëmshme ku skuadra e tij barazoi me Juventusin në ndesh
Di Matteo-Juves: Championsi nuk është Serie A Trajneri italian i Chelsea, Roberto Di Matteo, është kampioni në fuqi i Champions League. Nga sot në mbrëmje, bashkë me
Di Matteo "kërcënon" Juven: Do sulmojmë Chelsea do të rikthehet të luajë në Champions League pas suksesit të madh në "Allianz Arena" katër muaj më parë dhe përb
Di Matteo: Falcao më i miri? Pas Torres Në vitin 1998, Chelsea fitoi për herë të parë Superkupën e Europës duke mundur 1-0 Real Madrid dhe në atë ndeshje në mes
Di Matteo nxit Torres: Ky është sezoni yt Trajneri i Kampionëve të Europës, Roberto Di Matteo këmbëngul se Fernando Torres do të jetë një lojtar mjaft i rëndësish
Konfirmon Di Matteo: Lampard do qëndrojë Trajneri i Chelseat, Roberto Di Matteo, ka thënë se mesfushori 33 vjeçar, Frank Lampard, mund të luajë rol të rëndësishë
Nëse nuk ka kontratë, largohem Bosit italian Roberto Di Matteo i është ofruar kontratë një vjeçare nga Roman Abramovich, me kushtin që mund të zëvendës
Di Matteo: Fitorja ndaj Bayernit triumf i madh Tekniku italin i Chelsea-t Di Matteo është shprehur i gëzuar për triumfin në Mynih edhe pse deklaroi pas ndeshjes se nuk
Chelsea-Bayern, formacionet Kur duhen edhe 120 minuta nga starti i finales së Champions League mes Chelsea dhe Bayern Munchen, mediat ndërkombëtare
Bayern-Chelsea, Facebook "nxjerr" fituesin Pak orë para nisjes së finales së Champions League mes Bayern Munchen dhe Chelsea, portali sportiv italian "calciomercat
Di Matteo i trembet shkarkimit Roberto Di Matteo duket se nuk do të jetë në pankinën e Chelsea sezonin e ardhshëm. Trajneri italian i bluve të Londrës