999 rezultate për

matteo

Pas ndarjes me Boateng, Melissa Satta shfaqet me të dashurin e ri biznesmen (FOTO LAJM) Lamtumira zyrtare midis Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng arriti përmes mediave sociale pak para Krishtlindjeve, sh
Matteo Salvini poston foto, në zyrë mban objektin shqiptar që do na bëjë krenar Kreu i partisë së ekstremit të djathtë në Itali,LEGA NORD Matteo Salvini ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto nga sht
Super lajm, ish mbrojtësi i Liverpoolit shërohet nga tumori në tru Ish mbrojtësi i Leeds dhe Liverpool, Dominic Matteo ka dhënë një lajm të mrekullueshëm. Matteo ka treguar që ai tashm
Kolla e dyshimtë e Papës, dalin përgjigjet e analizave ndaj koronavirusit Pas analizave, Papa Franccesku ka rezultuar i pastër nga koronavirusi. Mediat italiane, por edhe BBC, raporton sot se te
16-vjeçari shqiptar humb jetën teksa ishte në gjumë: Zgjohu, ke shkollë! Matteo Marku një djalë 16-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa ishte gjumë. Nëna e tij e gjeti djalin të pa jetë në shtrat.
Përfundon në urgjencën e spitalit Matteo Salvini Matteo Salvini, lideri i Lega dhe ish-ministër i brendshëm i Italisë është ndier keq teksa shkonte në Trieste për funera
Itali, senati voton për të ardhmen e qeverisë Ndërkohë që polemikat tashmë kanë çuar në lëvizje konkrete, pabvarësisht temperaturave të larta dhe ‘zbrazjes’ së instit
Matteo Salvini mohon akuzat se partia e tij u financua nga rusët Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini mohoi të mërkurën një raport ku thuhet se partia e tij kishte kërkuar mi
Trajneri që fitoi Championsin më Chelsea i sugjeron trajnerin e ri "bluve" Ish-trajneri i Chelseat, Roberto Di Mateo, e ka përshkruar Frank Lampardin si personin e duhur për ta zëvendësuar Mauriz
Zarf me plumb, kërcënohet Matteo Salvini Një zarf me një plumb brenda i është dërguar ministrit të Brendshëm të Italisë, Matteo Salvini, pak ditë para zgjedhjeve
Cosa Nostra vetëm shtypi butonin: Fijet që lidhin vdekjen e Falcones me “Gladio-n” 27 vjet pas vrasjes së gjykatësit Giovanni Falcone, të dhëna të reja kanë dalë në sipërfaqe të cilat vënë në dukje një v
E bleu në janar, Interi e rikthen tek Southampton Cedric Soares nuk do to të blihet nga Interi në fund të sezonit. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga e përditshmj
Matteo Salvini i thotë ‘Po’ punësimit të 30 850 emigrantëve Zëvendëskryeministri Matteo Salvini i ka thënë “Po” punësimit të mijëra emigrantëve. Përmes një dekreti, ministri i Bren
Ish-e dashura nxjerr fotografi intime nga shtrati me ministrin italian (FOTO LAJM) Ka marrë fund romanca mes ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini dhe partneres së tij, gazetares së njohur Elisa
Matteo Salvini "turbullon" Festivalin e Venecias Regjisori i njohur kinematogragik, amerikani Spike Lee, njëkohësisht skenarist producent e fitues i çmimit Oskar për kar
Shqiptari i bën portret Matteo Salvinit, ai i përgjigjet (FOTO LAJM) Artisti shqiptar Leonard Lesaj, i ka bërë një portret Ministrit të Brendshëm të ltalisë, Matteo Salvini. Portreti i pun
Libia ia thotë troç BE-së: Nuk duam kampe refugjatësh Në grindjen për mënyrën e veprimit me refugjatët që duan të hyjnë në Europë, kampet e pritjes në vende të tjera jashtë B
Conte pranon postin e kryeministrit, betohet nesër në orën 16:00 Kryeministri Giuseppe Conte pranoi caktimin dhe paraqiti listën e ministrave në krye të Shtetit. Betimi i qeverisë së re
Mourinho i vihet pas lojtarit të Tottenhamit Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Danny Rose ka përfunduar në radarët e Manchester Unitedit. Sipas Evening Standard, an
Itali, atentati me bombë i merr jetën ish-kandidatit në zgjedhjet e fundit Një politikan italian, Matteo Vinçi, ka ndërruar jetë në Limbadi, Vibo Valentia, si pasojë e plagëve të marra pasi një