999 rezultate për

matit

Kryetari i PD-së Mat, tender për Safet Gjicin (FOTO LAJM) Drejtor i Ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizime të Matit është kryetari i PD-së për këtë qark, Arjan Lika dhe ky i fundit
E tmerrshme, prekja e bankomatit mund t'ju shkaktojë vdekjen Nëse gjithmonë keni menduar se duhet të ruheni shumë nga banjot publike, në fakt studiuesit e vënë alarmin tjetër kund.
Shqiptari mbush xhepat pas shpërthimit të bankomatit, si e zbuloi policia Policia italiane ka arrestuar një shqiptar i cili kishte arritur të marrë të paktën 900 euro nga një bankomat pas shpërt
Flet heroi i Matit, si ja hoqi kallashin nga dora autorit Mati është tronditur nga një ngjarje e rëndë ditën e djeshme, ku si pasoj ë të shtënave me arnë zjërri kanë mbetur të vr
Rrëfimi rrëqethës nga masakra në Mat: Po mos t'i kishte hequr armën... Të tjera detaje kanë dalë në "dritë" nga krimi i trefishtë në fshatin Shëlli të Matit, ku mbetën të vrarë tre persona dh
Vrau tre persona dhe plagosi një tjetër, autori është kryetari i PS në Mat Eshtë kthyer në masakër, ngjarja e ndodhur në Mat, ku kanë gjetur vdekjen 3 persona dhe është plagosur një person. Ng
Vrau me bukë në gojë tre persona, kryetari i bashkisë tregon detajet tronditëse Eshtë kthyer në masakër, ngjarja e ndodhur në Mat, ku kanë gjetur vdekjen 3 persona dhe është plagosur një person. Ng
Emri, ndërron jetë në spital i plagosuri i dytë i masakrës së Matit Ka ndërruar jetë në spital edhe i plagosuri i dytë nga masakra në Mat duke e çuar në dy numrin e personave të vdekur.
Kush janë dy punonjësit e bashkisë që u vranë në Mat Disa minuta më parë u raportua për të shtëna me armë zjarri në Mat. Së fundmi është mësuar se nga këto të shtëna kan
Vriten dy punonjës të bashkisë Mat Disa minuta më parë u raportua për të shtëna me armë zjarri në Mat. Së fundmi është mësuar nga të dhënat paraprake t
Pas formatit të videove, Instagram vjen me tjetër risi Tashmë ndërsa ju lëvizni faqen kryesore të postimeve shiriti i historive mbetet i dukshëm. Zakonisht qëndron në krye
I sjellin turistët, pitonët 4 metra të gjatë tmerrojnë banorët e Matit (VIDEO) Kjo që po shihni është një video e regjistruar nga banorët e fshatit Kurcelaj në rrethin e Matit dhe gjarpri që shfaqet
Si ta eliminoni ekzemën, të kruarit dhe dermatitisin në mënyrë natyrale! Sëmundja më e shpeshtë e lëkurës është edema karakteristike vaskulare, e njohur si ekzemë apo dermatitis. Ekzistojnë
Kina në mbështetje të Serbisë, kundërshton ndryshimin e formatit të seancave për Kosovën Zëvendësambasadori kinez pranë OKB-së, Vu Haitao, ka thënë në mbledhjen e KS të OKB se vendi i tij mbështet sovranitetin
Protesta para ambasadës ruse në Shkup, në mbështetje të diplomatit të deportuar Dhjetëra qytetarë janë mbledhur para ambasadës së Rusisë në Shkup, me qëllim që të mbështesin diplomatin e deportuar nga
Moska kërcënon Maqedoninë për dëbimin e diplomatit rus Rusia ka kërcënuar Maqedoninë me pasoja nëse anëtarësohet në NATO. Ky kërcënim ka ardhur nga ambasadori rus në Shkup,
Moska kërcënon Maqedoninë për dëbimin e diplomatit rus Rusia ka kërcënuar Maqedoninë me pasoja nëse anëtarësohet në NATO. Ky kërcënim ka ardhur nga ambasadori rus në Shkup,
Protestë në Shkup kundër dëbimit të diplomatit rus nga vendi Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov, ka paralajmëruar se Qeveria do të thërras mbledhje të krerëve shtetërorë dhe liderë
Ivanov: I përshpejtuar vendimi për dëbimin e diplomatit rus Republika e Maqedonisë si vend kandidate për anëtarësim në Bashkimin Evropian, e ndjekë politikën e BE-së dhe vendimet e
Rusia kërcënon: Pasojat e dëbimit të diplomatit rus do t'i ketë Maqedonia "Pasojat e dëbimit të diplomatit rus nga Maqedonia do t’i ketë vetë shteti i Maqedonisë", është përgjigjur Ambasada e Ru