999 rezultate për

materiale

Policia zbardh aksidentin me tetë të plagosur në Prizren Të martën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku, ku përveҫ dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë
Arrestohet i riu pasi goditi me grusht infermieren Është arrestuar ditën e sotme nga policia e Elbasanit, i riu i cili për motive të dobëta ka goditur infermierin e spital
I ngacmon vajzën, 32 vjeçari plagos me thikë babain dhe të renë Një 32 vjeçar nga Berati ka plagosur dy persona me thikë pas një sherri mes tyre. Fatjon Toska kishte ngacmuar një va
Përfshihet nga flakët hoteli në Sarandë, punonjësit në panik Një zjarr ka përfshirë këtë mëngjes një hotel në Sarandë. Zjarri ka nisur nga papafingoja dhe është shtuar, ndërkohë
Kishte mbushur "Benzin" plotë me hashash, kush është tiranasi i arrestuar Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë shtetastin Virjon Cora, 25 vjeç banues në Allias Tiranë. Arrestimi i tij
Flakë gjigante, merr zjarr magazina në Thumanë Një magazinë është përfshirë pasditen e sotme nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në Thumanë, në fabrikën e pjesëve të kë
EMRAT/ Arrestohen një grua dhe një burrë mashtrues në Tiranë Dy raste të veçanta mashtrimi në Tiranë, kanë përfunduar në duart e Policisë. Ndërsa për rastin e parë, burri u ekstr
Kishin ngarkuar çantat plotë me hashash, si u kapën 4 shqiptarët në greqi Policia greke ka arrestuar katër shqiptarë të cilët kanë kaluar kufirin e gjelbër ku me vete kishin edhe 4 çanta të mbus
Aksidentohet deputeti (FOTO LAJM) Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, i njohur në publik me nofkën “Kamishi” ka pësuar një aksident trafiku para Ministrisë s
Aksidentohet deputeti i njohur nga Drenica Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu i njohur në publik me nofkën “Kamishi” ka pësuar një aksident trafiku para Ministrisë së
Vazhdon gjykimi për Jankullovskën Në Gjykatën penale sot vazhdon gjykimi i ish-ministres së Punëve të Brendshme Gordana Jankulloska në procedurën e ndarë
Nusja bën për spital vjehrrën në Durrës Një grua e moshuar ka përfunduar në polici pasi është dhunuar nga nusja e djalit. Ngjarja ka ndodhur në Durrës kur n
Shpërthim tritoli në Laç, shkatërrohet dyqani Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka tronditur Laçin mëmgjesin e sotëm. Per fat të mirë, nga shpërthimi i tritolit nuk
Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Elbasan Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në fshatin Bradashesh të Elbasanit. Fatmirësisht, nga shpërthimi nuk ka pers
Një person në Lezhë dhe një në Krujë, helmohen aksidentalisht me herbicide Dy persona, në mënyrë të çuditshme, kanë konsumuar aksidentalisht herbicide, duke u helmuar. Fatmirësisht, pas ndihmës m
Hidhet nga ballkoni, ndërron jetë 58-vjeçari në Tiranë Një burrë në Tiranë ka humbur jetën pasi sipas policisë, është hedhur nga ballkoni i banesës në zonën e Yzberishtit këtë
Shkrumbohet apartamenti në një kompleks turistik në Golem Një zjarr ka rënë në plazhin e Golemit. NGa raportimet e para mësohet se zjarri ka rënë në një apartament, në një kom
Treni godet makinën në Klinë Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në fshatin Jagodë të Klinës. Treni ka goditur veturën e tipit "Mercedes"
Eksploziv shtëpisë në Bathore, arrestohet autori i dyshuar Policia njofton se ka bwrw tw mundur zbardhjen e ngjarjes sw ndodhur mw datë 27.07.2018, në rrugën 'Martin Camaj", Batho
Plagosen dy persona, hoteli në Golem përfshihet nga flakët Një zjarr ka rënë në një hotel në Golem të Kavajës. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se për pasojë janë plag