999 rezultate për

materiale

KQZ, sot asgjëson materialet e zgjedhjeve Sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve do të fillojë asgjësimi i materialit zgjedhor të zgjedhjeve të parakohshme pë
28-vjeçarja gjen "belanë" me vjehrrën pas divorcit Ndarja nga bashkëshorti nuk ka mjaftuar për vjehrrën për ta lënë të qetë ish-nusen e djalit. Policia e Tiranës bën m
I falsifikojnë letrat e i marrin shtëpinë, gruaja nga Tirana përfundon në rrugë Një grua në Tiranë ka përfunduar në mes të rrugës për shkak se dy persona i kanë përvetësuar banesën me anë të falsifiki
Alarmante, 87 aksidente për 24 orë në Kosovë Policia e Kosovës ka bërë me dije se vetëm gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës janë regjistruar gjithsej 87
Tragjedia në dasmën e Kumanovës, paraburgoset vrasësi i 19-vjeçarit Prokuroria Themelore e Kumanovës ka nisur procedura gjyqësore ndaj personit, i cili më 25 korrik, në një dasëm, nxori pi
Ngatërron shkumën e flokëve me atë industriale, gruaja përfundon në spital Kjo foto provon një herë e mirë se sa e rëndësishme është t’i lexojmë etiketat e produkteve që përdorim. Në të tregoh
Kapet me 115 kg drogë shkodrani (VIDEO) Një 46-vjeçari iu kapën 115 kilogramë lëndë narkotike në Shkodër duke sjellë edhe arrestimin e tij nga forcat e rendit.
9 kg kanabis në banesë, arrestohet 49-vjeçari në Lezhë Policia ka gjetur dhe sekuestruar 9 kg lëndë narkotike kanabis sativa në Lezhë. Lënda narkotike u gjet gjatë kontrol
Materialet e PSP-së dërgohen në Gjykatën Penale Ekipet e PSP-së sot pasdite pas konferencës për shtyp​ në të cilën prokurorja speciale Katica Janeva tha se ngren
Digjen dy depo materialesh me vlerë 200 mijë euro në Prizren Dy depo për shkaqe ende të panjohura janë përfshirë nga zjarri në Prizren, ku vlera e dëmit të shkaktuar është rreth 200
Aksident në Fushë Kosovë (FOTO) Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 11:10 në Fushë Kosovë. Dëme materiale ka pësuar një makinë e cila ka dalë nga
Shtohen rastet e shkeljeve, 3 procedime për shit-blerje vote në Elbasan Vetëm 3 ora kanë akaluar nga nisja e proçesit të votimit ndërsa mësohet se deri tani janë shënuar 3 raste shit-blerje vo
Vitin e kaluar në Maqedoni janë harxhuar 12,9 miliardë denarë për materiale ndërtimore Subjektet afariste të cilat merren me aktivitete ndërtimore, vitin e kaluar kanë harxhuar materiale ndërtimore dhe lëndë
Piu fotoksinë, 55-vjeçari në Durrës humb jetën Mësohet se një 55 vjeçar nga Durrësi i ka dhënë fund jetës pasi ka konsumuar fotoksinë. Mësohet se ngjarja ka ndodhu
Damiano ka gati "bombën" që do "plas" në natën finale të Big Brother Damiano është një nga banorët që ka krijuar më shumë zhurmë në kët ëedicion të 9 të ‘Big Brother Albania’. Fillimisht ai
Apple do të prodhojë produkte 100 % nga materiale të riciklueshme Mbetjet elektronike, zakonisht të quajtura e-mbetje, janë një problem i madh. Mbi 20 milion ton e-mbeturina prodhohen ç
Kosova dhe SHBA-të nënshkruajnë marrëveshjen për sigurinë bërthamore Agjencia e Kosovës për Mbrojtje nga Rrezatimi dhe Siguri Bërthamore, do të nënshkruajë memorandumin e bashkëpunimit me D
Ilaçe e naftë kontrabandë, arrestohen dy shtetas në Durrës Policia e Durrësit ka finalizuar me sukses dy operacione ku janë kapur dhe sekuestruar një sasi e konsiderueshme nafte d
Shpërthen një makinë në Vlorë, alarmohen banorët (VIDEO) Një shpërthim mësohet të ketë ndodhur mbrëmë në Vlorë në zonën e Lungomares. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës
Rama jep urdhër: Administrata të mos përdoret në fushatë Kryeministri Rama ka publikuar një urdhër për ndalimin e përdorimit të administratës në zgjedhje. Urdhri i kryeministrit