999 rezultate për

materiale

Skandal në Elbasan, zhduken dosjet e krimit nga zyra e prokurores Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan referuan materialet n
Arrestohen 5 të rinj në Pogradec, 2 po vidhnin e 3 të tjerë tymosnin kanabis Policia ka vënë në pranga 5 persona në Pogradec. Mësohet se dy prej tyre vidhnin materiale ndërtimi pranë një shkoll
E akuzuan se iu gjet pornografi në kompjuter, zv.kryeministri britanik mohon gjithçka Zëvendësi i kryeministres britanike, Theresa May, ka mohuar akuzat sipas të cilave, policia ka gjetur materiale pornogra
Aksident në Tiranë, makina përplaset me motorin dhe shkatërron lokalin (FOTO LAJM) Një aksident me dëme të mëdha materiale ka ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në Tiranë. Mësohet se një ma
E mitura në Kavajë denoncon të fejuarin për përdhunim Një vajzë në Peqin ka denoncuar të fejuarin e saj për përdhunim. Denoncimi ka ndodhur një ditë më parë, ndërsa mësohe
Hidhen në erë dy automjete në pronësi të një biznesmeni në Burrel Një shpërthim tritoli ka ndodhur jashtë një mobilierie në lagjen "Drita" në Burrel mbrëmjes e kësaj të mërkure. Nga t
Berisha flet për materialet e Babicës dhe marrëdhënien me Zaganin Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Gecaj: Halil, unë nuk jam për tu shitur Vazhdon përplasja e ashpër virtuale ndërmjet ish-këshilltarëve të Isa Mustafës dhe Halil Matoshit. Pas akuzave të Matosh
Policia zbulon materialet e frikshme që u gjetën në shtëpinë e e Michael Jackson Policia kaliforniane më në fund ka bërë të ditur zbulimet shqetësuese që gjeti në shtëpinë e yllit të popit Michael Jack
16 materialet më të shtrenjta në botë, nuk janë floriri dhe diamanti (FOTO LAJM) Për shumë shekuj, shumë njerëz kanë besuar se ari është një nga materialet më të shtrenjta në botë. Megjithatë, kjo ësht
Pançevski nuk i trembet Janevës: Jam i pastër! Prokuroria Speciale po analizon materialet e konfiskuara nga kontrollet që kryen në kabinetin dhe shtëpinë e ish-kryetar
Shokuese në Tiranë, motra me prokurë false nxjerr të motrën nga shtëpia Një grua në Tiranë ka denoncuar motrën e saj të cilën e akuzon se me anë të një procure fallco i ka marrë shtëpinë dhe e
Dogji dyshekun e nënës me letra, vlonjati e pëson shumë keq Një ditë më parë në qytetin e Vlorës, ka ndodhur një ngjarje e pazakontë, ndërsa policia ka referuar materialet në proku
Grabiti sende me vlerë 100 mijë euro, arrestohet “skifteri” shqiptar Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar ditën e sotme pasi kishte grabitur materiale të cilat kapnin vlerën e 10
Zhduket 27 vjeçarja nga Elbasani, nëna denoncon pas tre ditësh në polici Një 27 vjeçare nga Elbasani është deklaruar e zhdukur nga nëna e saj pasi prej tre ditësh nuk ishte kthyer në shtëpi.
Klientit i mbetet kafja në fyt, policia i kap pistoletën në brez (VIDEO) Policia dje ka vënë në pranga një shtetas i cili gjendej në një lokal tek Uji i Ftohtë. Mësohet se shtetasi u arrest
E FUNDIT/ 30-vjeçari grabit me thikë kazinonë në Tiranë Një grabitje ka ndodhur gjatë natës në një kazino në kryeqytet. Mësohet se një i ri pasi ka kanosur me thikë punonjësin
Arrestohet agjenti i një kompanie sigurimi në Tiranë Policia e Fierit ka ndaluar agjentin e një kompanie sigurimi pasi akuzohet se ka fshehur të ardhurat duke mashtruar.
Çitaku flet nëse ka familje shqiptarë të prekura nga uragani "Harvey" Qindra familje shqiptare jetojnë në zonat e prekura nga uragani ‘Harvey’ në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Ambasador
Vlonjati kapet me 19 kg kanabis poshtë sediljeve të pasme në makinë Policia e Shkodrës arrestoi ditën e sotme një shtetas në pikën kufitare të Muriqanit, që ndan Shqipërinë me Malin e Zi.