999 rezultate për

massa

Shpërndahen protestuesit, policia shton massat e sigurisë Kanë përfunduar protestat e opozitës dhe përkrahësve të VMRO-DPMNE-së para Parlamentit të Maqedonisë. Të parët u shpërnd
"Ngacmon" Red Bull: Ne nuk e mbanin Massan "Felipe Massa është me fat që ka qëndruar te Ferrari". Këtë qëndrim mban bosi i Red Bullit, Cristian Horner, pas rinovim
Felipe Massa, Ferrari deri në 2013 Sikurse ishte përfolur pak ditë më parë, Felipe Massa ka rinovuar kontratën edhe për një sezon me Ferrarin, njëherësh të
Formula 1, Çmimi i Madh i Singaporit (FOTO LAJM) Skuderitë e Formula 1 kanë mbërritur në Singapor për Çmimin e Madh të radhës në këtë botëror të sportit më të rëndësishë
Complaint against massacre case decision The Interior Ministry (MUP) of the Serb Republic (RS) lodged a complaint today to the Prosecutor's Office of Bosnia-Herz
Arrihet paqja mes Hamilton dhe Massa Lewis Hamilton dhe Felipe Massa kanë bërë paqe pas përfundimit të garës së fundit të botërorit të Formulës 1, të dielën
F1, Montezemolo: Alonso më i miri në Botë Botërori i Formulës 1 është në prag të përfundimit dhe tek Ferrari po shtohen zërat për një zëvendësues të mundshëm të p
Ferrari-Massa, 100 gara së bashku “Nuk ishte një sezon i mirë për ne dhe shpresoj që në vitin 2012 gjithçka të jetë ndryshe.” Kështu është shprehur Felipe
Massa do vijojë të jetë pilot i Ferrarit Presidenti i Ferrarit, Luca di Montezemolo, ka konfirmuar se pilotët e Ferrarit për vitin 2012 do të jenë sërish spanjol
Kush e ndal Vettelin? Sebastian Vettel me Red Bull ka arritur fitoren e 11 sezonale në Cmimin e Madh të Indisë, i shoqëruar në podium nga Jens
Shpërthen skandali në F1 (VIDEO) Piloti i Ferrarit, Felipe Massa, ishte urdhëruar të "shkatërrojë" Lewis Hamiltonin para se të përplasej me të në garën e
I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba (VIDEO) Një biznesmen amerikan, i mërzitur me prishjen e makinës së tij Porsche me vlerë rreth 100 mijë dollarë, vendos të bëjë
Triumfon Hamilton në Kinë, Vettel i 2-ti, Massa i 6-ti Në garën e Shanghait, ka qenë anglezi i McLaren që ka prerë finishin i pari, duke lënë pas krahëve dyshen e Red Bull. Ga
Macedonian Hooligans: We will massacre the Albanians Some Macedonian hooligans through social networks on the Internet, have warned of a new rally today in the Castle, in re
Shpërthen në flakë Ferrari i Massa-s Ferrari përfundoi brenda 38 minutash provat në ditën e tretë në Valencia, pasi makina e Felipe Massa-s shpërtheu në flak
Massa: Nuk do të jem si Barrichello - “ Jam i sigurtë se Ferrari nuk do të krijojë me mua një tjetër rast ‘Barrichello’. Nëse kjo gjë do të ndodhte atëherë
Perfundon me sukses operacioni i Massa-s Ka perfunduar me sukses nderhyrja kirurgjikale ndaj pilotit te Formula 1, Felipe Massa. Piloti i Ferrarit u operua gjate
Massa peson aksident te rende Nje incident i rende ka ndodhur gjate sesionit te dyte te provave zyrtare te Cmimit te Madh te Hungarise. Nje pjese meka
Formula 1: Massa i dyti, Hamilton i nenti Ngasёsi i Renault, Fernando Alonso, ka kryesuar nё stёrvitjet e dyta para garёs sё fundit