999 rezultate për

massa

"Arrivederci" Ferrari! Massa ikën me një motor V8 Me një motor V8 në valixhe, Felipe Massa i dha lamtumirën pas 8 vjetësh Ferrarit dhe me një premtim për mos t’u treguar
Alonso: Raikkonen, jo më i shpejtë se Massa "Për vitin e ardhshëm me Kimin do të jemi në gjendje të bëjmë një kampionat të shkëlqyer për Ferrarin dhe sa më shumë pi
Ferrari, Massa "hakmerret" ndaj Alonsos Fernando Alonso do të ketë një armik më shumë në misionin e tij të pamundur për t’i shkëputur titullin kampion gjermanit
Zyrtare, Massa: Largohem nga Ferrari Tashmë është zyrtare: në 2014-n Felipe Massa nuk do të pilotojë më një makinë Ferrari. Lajmi është konfirmuar nga vetë p
Ferrari: Ja kush mund të zëvëndësojë Massan (FOTO LAJM) Duket i afërt divorci mes Felipe Massas dhe Ferrarit. Piloti brazilian raportohet se ka dy gara në dispozicion, atë të B
Massa: Ferrari të mendojë për 2014-ën Botërori i Formulës 1 ka kaluar gjysmën e garave të tij dhe në mendimin e Felipe Massas, Ferrari duhet të fillojë të men
Gomat e Pirelli rrezikojnë pilotët (FOTO-LAJM) Gara e Silverstonit do të mbahet mend gjatë dhe do të hapë shumë polemika në lidhje me gomat Pirelli. Plot 5 makina i ka
Brazilianët akoma "falenderojnë"Roberto Baggion (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajnë mend finalen e Kupës së Botës USA '94 Brazil-Itali, e cila nxorri për herë të katërt kampion bote Sel
Çmimi i Madh i Kanadasë, Massa me shasi të re (FOTO LAJM) Felipe Massa do të ketë një shasi të re për Çmimin e Madh të Kanadasë që do të zhvillohet këtë fundjavë pasi në garën e
Aksidenti i Massa-s, Ferrari jep shpjegime Skuderia Ferrari ka sqaruar sot se aksidenti i Felipe Massa në Çmimin e Madh të Monte carlos, të zhvilluar ditën e dielë
Aksident në Monaco, Massa në spital (FOTO LAJM) Një tjetër aksident për Felipe Massa-n. Piloti i Ferrarit pas aksidentit në Provat Zyrtare pësoi një tjetër para pak min
Monaco, aksidentohet Felipe Massa (VIDEO-FOTO) Në sesionin e fundit të provave të lira në Monte Carlo Felipe Massa humbi kontrollin e Ferrarit të tij duke u përplasur
Massa show në rrugët e Varshavës (FOTO LAJM) Ferrari i Felipe Massa në rrugët e Varshavës. Piloti brazilian ka qënë protagonist i një eventi motoristik, i cili kisht
Dani Alves, i ftuari special i Felipe Massa-s Mbrojtësi i Barcelonës Dani Alves ka përfituar nga rasti që Formula 1 ndodhet në Barcelonë për Çmimin e Madh të Katalunj
F1, Massa kërkon fitoren në Bahrein Felipe Massa ka mbërritur në Bahrein, aty ku ka fituar dy herë në karrierë dhe shpreson që ta bëjë këtë gjë për herë të
Massaro: Messi? Kemi mundur Barçën e Cruyff Daniele Massaro, pasi ka mundur Barcelonën e Yohan Cruyff, shpreson shumë se Milani i tanishëm mund të fitojë edhe kundë
Kisha në Shqipëri do i qëndrojë afër Papa Benediktit të XVI Ipeshkvi Metropolitan të Dioqezit Shkodër-Pult Imzot Angelo Massafra në cilësinë edhe të Kryetarit të Konferencës Ipeshk
Massa "zgjon" Ferrarin Pesë xhiro dhe një kohë spektakolare nga ana e Felipe Massa në provën e parë të Ferrarit me goma të buta dhe me pak benz
Massa: I kënaqur me Ferrarin e ri Në ditën e parë të testimeve të Formulës 1 në pistën e Jerez, Jenson Button ishte më i shpejti, por edhe Felipe Massa (i
Stuhia e dëborës, 16 viktima në SHBA Ka arritur në 16 numri i viktimave nga stuhia e rëndë e dëborës, që po i drejtohet verilindjes së Shteteve të Bashkuara.