999 rezultate për

maskuar

Persona të maskuar rrahin brutalisht 15 nxënës shqiptarë Sonte rreth orës 20:00 në afërsi të lagjes Kisella Vodë të Shkupit, persona të maskuar dhe me shufra druri në duar janë
Plagoset biznesmeni, shpallen në kërkim autorët Pronari një frigoriferi në qytetin e Gjirokastrës ka mbetur i plagosur pas tentativës së dy personave për ta grabitur at
Greqi, sulmohet Dora Bakojanis Dora Bakojani, ish-shefja e diplomacisë greke dhe aktualisht kryetare e Aleancës Demokratike është sulmuar mbrëmë nga pe
Qafë-Gjashtë, dhunohet dhe grabitet një familje Ngjarja ka ndodhur 30 minuta pas mesnate në familjen Allkushi. Tre të rinj, të maskuar e të armatosur, kanë thyer xhamat
Policia: Atentatori qe vuri eksplozivin, i maskuar Disa orë pas shperthimit te nje sasie eksplozivi ne banesën e nëndrejtorit të Policisë së Tiranës, Dorian Muca, policia
Veri, plaçkitet një grua 15 mijë euro Tre persona të maskuar, njëri prej tyre i armatosur, kanë plaçkitur një 39- vjeçare të përkatësisë etnike serbe, duke i
Fundamentalizmi i demaskuar Kosova si shtet laik, demokratik dhe shoqëri moderne nuk i kufizon të drejtat e besimtarëve. Por, nuk mund të lejojë që
Adoleshentët e maskuar merren për grabitës Autoritetet në St. Cloud (Minnesota) thanë se klientët e McDonald ngatërruan dy adoleshentë me grabitës. Paraqitja e dje
Grabitet banka në Shkup, policia në hetime Një person i maskuar ka kryer grabitjen e një banke në lagjen Kisella Vodë të Shkupit. Sipas njoftimit të policisë, g
Lojerat e kompjuterit te maskuara si Excel dhe Word Lojërat e kompjuterit të maskuara si dokumente Excel dhe Word, të cilat lejojnë punonjësit e zy
BDSH: Marreveshja e propozuar nga PDSH eshte e maskuar me carcaf partiak Bashkimi Demokratik Shqiptar i Bardhyl Mahmutit ka ruagur ashpër kundër propzimit të ri të PDSH-s&eu