999 rezultate për

maskuar

Një grup i maskuar përleshet me protestuesit në Hong Kong (FOTO LAJM) Një grup i maskuar janë përleshur me protestuesit pro-demokracisë në Hong Kong. Grupi mësohet se ka qenë njësit speci
Dhunohet në banesë Babai i Teqesë, i vjedhin 150 mijë lekë Mbrëmë gjatë mesnatës, pesë persona të maskuar kanë dhunuar babain e Teqesë “Baba Hasani” dhe djalin e tij në fshatin “S
Fiton miliona lekë nga lotaria, tërheq çmimin i maskuar Një person, pasi ka fituar një shumë të majme në një llotari është shfaqur për të marrë çmimin, ndërsa ka qënë i maskuar
Dy të rinj sulmohen nga maskat në Tetovë Dy të rinj nga Haraçina e Shkupit janë sulmuar nga disa persona të maskuar në Tetovë. Sipas policisë së Tetovës, ngja
Berisha akuza Tahirit: Po bën shou për të fshehur lidhjet me krimin Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar si shou, operacionin e Policisë së Shtetit në Lazarat. Përmes një statusi në
Grabitet kazinoja dhe dyqani i celularëve Dy grabitje kanë ndodhur brenda pak minutash mbrëmjen e sotme në Tiranë. Persona të pa identifikuar me maska dhe të arma
Grabitje më armë në filialin e një banke në Vlorë Filiali i një banke në Orikum të Vlorës është grabitur paraditen e të mërkurës nga dy persona të maskuar dhe të armatosu
Persona të maskuar mësyjnë në lokal, 2 të plagosur në Sarandë Dy persona kanë mbetur të plagosur diten e sotme në Sarandë. Sipas policisë, disa persona të maskuar kanë hyrë në një lo
Grabitje si nëpër filma në Prishtinë (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë regjistruar grabitjen e mbrëmshme të “ProCredit Bank” në Lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë. Në
Pantiq: Deshën të më eliminojnë (VIDEO) Update- Kandidati i listës “Srpska” për kryetar të Mitrovicës veriore, Kërstimir Pantiq i cili u sulmua mbrëmë nga dy p
Durrës, ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit Një biznesmen është ekzekutuar mëngjesin e sotëm në zonën e plazhit në Durrës. Sipas policisë bizenesmeni ngjarja është
Vrasja e emigrantit, dëshmia e rojes: Autori më drejtoi armën edhe mua “Isha ndoshta rreth 10-15 metra larg vendit të ngjarjes. Nuk kishte lëvizje makinash për shkak të orës së vonë. Pashë Ag
Sulmohet sërish gazetari malazez Në shtëpinë familjare në Beran të gazetarit Tufik Softiq është vendosur eksloziv, pothuajse në të njejtin vend ku është
Personi i maskuar vret biznesmenin (VIDEO) Një video e publikuar në disa media të huaja tregon momentin e vrasjes së një biznesmeni rus. Një person i maskuar i cil
Grabitet karburanti Në autosradën Shkup-Kumanovë persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një pikë karburanti. Karburanti “Makpetro
Tetovë, grabitet karburanti Në rajonin e Tetovë është grabitur një pompë benzine. Personi që ka kryer grabitjen ishte i maskuar dhe me armë zjarri,
Udhëtonte me të fejuarën, pritë 34-vjeçarit Qëllohet me armë zjarri, teksa usdhëtonte në rrugën nacionale Milot-Burrrel, plagoset rëndë 34-vjecari. Ngjarja e rëndë
Si u "maskuan" vipat shqiptarë për Halloween (FOTO-LAJM) Tradita e ditës së shtrigave dhe fantazmave, aq e përhapur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka nisur të zërë vend dhe
Si në '97, rikthehen maskat në rrugë Rishfaqen maskat në rrugë. Banorë të zonave të Burrelit janë tmerruar kohët e fundit pasi persona të maskuar dhe të arma
5 nxënës të rrahur, në gjendje kritike Pesë nxënës shqiptarë të rrahur mbrëmë nga persona të maskuar në lagjen Kisella Vodë të Shkupit janë në gjendje të rëndë