999 rezultate për

maskuar

Ironia e Manjanit: Shkarkimi i ministrave, për të maskuar por**ën Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar me anë të një postimi në "Twitter" në lidhje me ndryshimet e fundit q
Zbardhen detajet, në banesën e biznesmenit hynë 2 persona të maskuar me automatikë (VIDEO) Ende nuk dihen autorët që shkaktuan zjarrin mbrëmjen e shkuar në banesën e një biznesmeni në Vlorë, e cila dyshohet të j
Persona të maskuar tentojnë t'i vënë flakën Shtëpisë së Alfabetit në Manastir Persona të paidentifikuar dhe me maska kanë tentuar t'i vënë flakën Shtëpisë së Alfabetit të Mandastir. Ljamin e ka konf
Maskat dhunojnë 3 persona në Vlorë....nuk do ta besoni arsyen Të gjithë i mbajmë mend kohët e errëta që nga viti 1997, ku persona të armatosur dhe të maskuar, ndalonin dhe grabitnin
Grabitje në Korçë, persona të maskuar i marrin çantën me lekë kambistit Policia e Korçës ka bërë më dije se mëngjesin e sotëm ka ndodhur një grabitje ku persona të maskuar kanë sulmuar dhe kan
Grabitja në karburantin e Korçës, ja lëvizjet që bënë katër autorët e maskuar Mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Korçë-Kapshticë, në afërsi të fshatit Dishnicë, persona të maskuar kanë arritur të gra
Arian Çani kapet i maskuar në mes të Tiranës (VIDEO) Një qytetar nga Tirana ka arritur të filmojë Arian Çanin në një mënyrë të pazakontë. Ai është parë i veshur me rroba spo
Grabitjet s'kanë të ndalur. Maskat vjedhin kasafortën e një biznesi në Korçë Pas Tiranës, një tjetër grabitje ka ndodhur në fshatin Bulgarec të Korçës. Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë v
Publikohen pamjet e grabitjes së karburantit në Lezhë (VIDEO) Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një pikë karburanti në Dajç, në aksin Lezhë-Shkodër. Personave ende
Nami me karburantet e vjedhur/Në Krujë maskat marin xhiron ditore Një tjetër pikë karburanti është vjedhur sot në Krujë. Tre persona të maskuar e të armatosur kanë vjedhur një karburant
Rikthehen maskat, i grabisin biznesmenit 10 milionë lekë dhe 60 mijë paund Rikthehen sërish maskat dhe këtë herë pre e tyre ka rënë një tregtar në qytetin e Korçës. Banesa e tij është grabitur gj
Zbulohet autori i lëndës plasëse në Tiranë, ja se çfarë shfaqën kamerat e sigurisë Blutë e Tiranës kanë vënë në pranga një 54 vjeçar, si autorin e vendosjes së lëndës plasëse në një lokal dje në kryeqyte
Ofensiva e Mosulit, militantët e ISIS vishen si femra për t'i shpëtuar luftës (FOTO LAJM) Prej më se 4 ditësh forcat e ushtrisë irakiane kanë nisur një ofensivë të gjerë në qytetin e rëndësishëm të Mosulit i ci
Vrasja në Rrëshen/ Saimir Jaku u vra nga dy persona të maskuar Update-Lidhur me vrasjen në Rrëshen raportohet se viktima, Saimir Jaku, ka qenë duke pirë kafe në një lokal në mes të qy
Tmerri në market, autori ka patur konflikt me punëtoren? (VIDEO) Janë publikuar pamjet e kamerave të sigurisë së supermarketit në rrugën kryesore të Kamzës, që tregojnë tentativën e gra
Arrestohen 6 persona pasi grabitën të maskuar një shtetas Një arsenal armësh armësh, municionesh, lëndë shpërthyese, antiplumba, silenciatore, kapsolla detonatore, maska e skafan
Atentati/ Flet Armando Sulejmani: Autorët ishin të maskuar Një ditë pas ngjarjes së ndodhur në lagjen "Pavarësia" të Vlorës, flet Armando Sulejmani (i njohur me nofkën “Çipuri” dh
Flasin dëshmitarët: Autori i pamaskuar, e pyeti për emrin dhe e qëlloi Ekzekutimi me armë zjarri i shtetasit, Elton Çiça ka ndodhur në momentin kur ai ka qenë duke pirë kafe mbrëmjen e djeshm
Grabit kazinonë me një thikë: “Lekët shpejt se të q... motrën” (VIDEO) Policia ka hedhur dritë mbi një grabitje të ndodhur në datën 4 mars në një kazino në kryeqytet, ku një person i maskuar,
Maskat plagosin pronarin e një dyqani në Ferizaj Dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë plagosur një pronar dyqani me inicialet M.K nga Ferizaj, pasi ai nuk kishte