999 rezultate për

maskuar

ISIS kërcënon Papën para festës së Krishtlindjeve I ashtuquajturi “Shteti Islamik” ka bërë një kërcënim të frikshëm kundër Vatikanit vetëm disa javë para se dhjetëra mijë
Të maskuara si murgesha provuan të vjedhin bankën në Amerikë (VIDEO) Dy gra të veshura si murgesha dhe të armatosura u përpoqën të vjedhin një bankë në Pensilvani. Gratë janë kapur nga k
Grabitje në Vlorë, maskat kërcënojnë rojen dhe grabisin pikën e karburantit Një grabitje ka ndodhur në aksin rrugor Novoselë-Vlorë ku një karburant ka rënë pre e grabitjes orët e para të ditës së
Grabitja në Lezhë, maskat hynë në dyqan e marrin 30 celularë Një grabitje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një pikë elektroshtepiakesh dhe veglash elektronike në qytetin e
U dhunua me shufra hekuri, zbardhet dëshmia e shefit të Kufirit Ditën e djeshme 3 persona të maskuar kanë dhunuar me shufra hekuri shefin e stacionit të pikës kufitare Triport. Sad
Identifikohen dhunuesit e maskuar në kuvendin e Maqedonisë Burime brenda policisë maqedonase për Tv Telma të Shkupit kanë thënë se pjesa më e madhe e personave të maskuar në ngjar
Kërcënon Meta: Do armatos njerëzit nëse policia... Ilir Meta sot ishte në Lezhë ku vizitoi mbështetësin e LSI-së të fshatit Rraboshtë i cili u dhunua natën e kaluar. K
Persona të maskuar rrahin aktivistin e LSI-së në Lezhë Kryeplaku i fshatit Rraboshtë në Lezhë, Gjovalin Gjini është sulmuar dje nga persona të paidentifikuar. Aktivisti i
Maskat i grabisin makinën, krutani hedh dyshime mbi qëllimet e autorëve Një grabitje ka ndodhur në Krujë ku 3 persona të maskuar nën kërcënimin e armës kanë grabitur makinën e një shtetasi.
Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament (VIDEO) Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për normalizimin e ekon
Qëllohet nga dy persona të maskuar, policia nxjerr detajet e plagosjes së boksierit Boksieri nga Shkodra, Nelson Hysa, është plagosur gjatë ditës së sotme pranë vendit të njohur si Ura Dervishbeg. Kampion
Kush janë tre deputetët shqiptar që paramilitarët e maskuar kishin planifikuar të vrisnin? Pasi u bë një javë nga mësymja e Kuvendit të Maqedonisë nga paramilitarë të maskuar me nxitjen e VMRO-së, fakte të reja
Ja si ia mbathi policia kur huliganët e maskuar hynë për të rrahur Zaevin (VIDEO) Situata në Kuvendin e Maqedonisë është përshkallëzuar tej masë, pas zgjedhjes së Talat Xhaferit si kryeparlamentari i ri
Dalin pamjet, ja si u rrah Zoran Zaev nga njerëz të maskuar (VIDEO) Persona të maskuar hynë fillimisht në godinën e Kuvendit të Maqedonisë duke rrahur deputetët dhe gazetarët. Një prej
Maskat dhunojnë keq 35-vjeçarin në Korçë Një i ri është dhunuar nga disa persona të maskuar mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, ku një 35-v
Maskat tentojnë të grabisin një dyqan celularësh në Shkodër Persona të maskuar dhe të armatosur kanë tentuar të grabisin një dyqan celularësh. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Shkod
Ironia e Manjanit: Shkarkimi i ministrave, për të maskuar por**ën Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar me anë të një postimi në "Twitter" në lidhje me ndryshimet e fundit q
Zbardhen detajet, në banesën e biznesmenit hynë 2 persona të maskuar me automatikë (VIDEO) Ende nuk dihen autorët që shkaktuan zjarrin mbrëmjen e shkuar në banesën e një biznesmeni në Vlorë, e cila dyshohet të j
Persona të maskuar tentojnë t'i vënë flakën Shtëpisë së Alfabetit në Manastir Persona të paidentifikuar dhe me maska kanë tentuar t'i vënë flakën Shtëpisë së Alfabetit të Mandastir. Ljamin e ka konf
Maskat dhunojnë 3 persona në Vlorë....nuk do ta besoni arsyen Të gjithë i mbajmë mend kohët e errëta që nga viti 1997, ku persona të armatosur dhe të maskuar, ndalonin dhe grabitnin