999 rezultate për

maskuar

I "drodhi" zinxhirin policisë, protestuesi i maskuar Armando Gecaj i dënuar për vjedhje (VIDEO) 26-vjeçari është personi që mbrëmjen e kaluar, i maskuar "drodhi" zinxhirin në fytyrën e policëve, dhe këtë gjë e pranon
Sherri i bujshëm, Fero tregon si e sulmuan 4 personat e maskuar I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistë
Serbë të maskuar bllokojnë qendrën e Shtërpcës (FOTO LAJM) hjetëra serbë të maskuar e me flamuj kombëtar të Serbisë në duar, kanë bllokuar qendrën e Shtërpcës, duke dashur të treg
E veja rrëfen tmerrin e grabitjes në Kamëz: Burri u vra duke mbrojtur djalin Rita Buci, e veja e tregtarit që u ekzekutua nga grabitësit në dyqanin e familjes në Kamez, dëshmoi në gjykatën e Tiran
Rudinës nuk i del inatin me të ftuarin, e merr sërish në studio për ta demaskuar Rudina Magjistari ka reaguar e indinjuar pas mashtrimit që i ftuari Edlir Reka bëri publikisht. Një djalosh që u pre
Grabitet me armë një bankë në Tepelenë Nën kërcënimin e armës persona ende të paidentifikuar kanë grabitur një bankë të nivelit të dytë në Tepelenë. Ngjarja
"O Xhevo, hape derën...erdhi i gjakosur", fqinji i biznesmenit në Durrës rrëfen grabitjen Një natë pas ngjarjes ku familja e një biznesmeni u dhunua dhe u grabit nga tre persona të armatosur e maskuar në banesë
DETAJET/ I zunë pritë në shtëpi, si u grabit biznesmeni në Durrës Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku persona të maskuar kanë grabitur familjen e n
Përfundon protesta, edhe këtë vit shqiptarët ndalën serbët e maskuar Pelegrinët serb nuk kanë ardhur sot në qytetin e Gjakovës për pelegrinazhin e tyre të rregullt vjetor. Ndërkohë qytetarë
Protesta e shqiptarëve kundër kriminelëve serbë që vijnë të maskuar Qytetarë të shumtë të Gjakovës janë duke protestuar sot në qytetin e tyre, siç kanë thënë ata “kundër ardhjes kriminelëv
Persona të maskuar dhe të armatosur grabisin tregtarin Persona të armatosur kanë grabitu mëngjesine sotëm një tregtar. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, rreth orës 6 të mëngje
Renato tregon tmerrin: Dy persona të maskuar drejtuan armën I ftuar sonte në BE Coffee, Renato Mekolli ka rrëfyer një cast shumë të frikshëm në jetën e tij. Teksa ishte në një b
Kjo shitëse nga Tirana është e çmendur, sulmon hajdutin me pistoletë në dorë (VIDEO) Një ngjarje sa e rëndë aq edhe komike ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Ngjarja është regjistruar në rrugën “Muhamed
Hyri me pistoletë të vidhte argjendarinë, shitësja i hedh spraj djegës (VIDEO) Një ngjarje sa e rëndë aq edhe komike ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Ngjarja është regjistruar në rrugën “Muhamed
Banditët lidhin familjen duke i kërcënuar me ujë të nxehtë, vjedhin 3 makina e 15,000 paund (VIDEO) Pamjet e kamerave të sigurisë kanë kapur një moment dramatik kur grabitës të maskuar marrin "peng" një pronar, duke e li
Deputeti rrëfen prapaskenat e tmerrshme, Sela i maskuar si polic dhe Shekerina si mjeke Nikolla Todorov, deputet i VMRO-DPMNE-së, i cili dëshmoi sot në Gjykatën penale për ngjarjet në Kuvend, tha se më 27 pri
Autorët e njihnin viktimën në Shkodër, ishin të pamaskuar kur qëlluan Janë zbardhur detaje të frikshme nga vrasja në Shkodër ku u ekzekutua me kallashnikov 30-vjeçari Arjan Ferracaku. Fe
Maskat dalin në Korçë, kjo është lëvizja e tyre Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22.30, në fshatin Porodinë ku katër persona të maskuar, kanë hyrë
Atentat me armë në mes të ditës (VIDEO) Një person i armatosur është filmuar nga kamerat e sigurisë teksa qëllon me armë ndaj një gruaje, e cila ndodhet brenda
Arrestohen nëntë protestues të dhunshëm Të paktën 9 persona kanë përfunduar në pranga gjatë protestave të mbrëmshme në Shkup. Sipas policisë personat në fjalë k