999 rezultate për

maskat

Maskat grabisin familjen në Gostivar Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një familje në fshatin Gradec të Gostivarit. Grabitësit kanë përfit
Si në '97, rikthehen maskat në rrugë Rishfaqen maskat në rrugë. Banorë të zonave të Burrelit janë tmerruar kohët e fundit pasi persona të maskuar dhe të arma
Maskat grabisin turistët kinezë Një grup turistësh kinezë janë grabitur nga maskat gjatë natës së kaluar në fshatin Ujmisht të Kukësit. Sipas policisë,
Operacioni “Maskat e natës”, prangosen tre grabitësit Tre persona të akuzuar për grabitje me armë janë arrestuar pas një operacioni te koduar “Maskat e natës” ndërsa personat
Thaçi akuzon “parapolitikën” se drejton qeverinë dhe përdor maskat n&a Shefi i UNMIK-ut Joakim Ryker dhe lideri i Partisë Demokratike Hashim Thaçi diskutuan sot rreth zhvillimeve