999 rezultate për

maskat

Maskat grabisin makinën me para (VIDEO) Rreth orës 13.30 është grabitur një makinë e transportit valutor në Qafë Kashar. Këto janë pamjet e marra pak momen
Maskat grabisin me armë një pikë karburanti në Durrës Maskat kanë sulmuar sërish një pikë karburanti. Dy persona ende të paidentifikuar, nën kërcënimin e armëve kanë vjedhur
Shfaqen maskat në Shkodër, grabisin një çift Tre persona të pajisur me maska dhe me pistoleta në duar i kanë zënë pritë një çifti të fejuarish në Shkodër. Nën kër
Protesta para qeverisë nën moton "Nata e fytyrës së regjimit" (FOTO-VIDEO) Persona të maskuar, mbi të cilët ishin shënuar bisedat e përgjuara, aktivistë të shoqërisë civile "AJDE" protestuan dje
Maskat grabisin automjetin pranë aeroportit të Rinasit Dy persona të armatosur dhe të maskuar janë vënë në kërkim nga blutë e Tiranës, pasi i kanë vjedhur me dhunë një 61 vjeç
Maskat ideale kundër thinjave Thinjat janë një problematikë që secili përpiqet të shmange, në mënyra të ndryshme. Për të gjithë personat që vuajnë nga
Maskat grabisin pasagjerët e një makine në Kurbin Përsona të armatosur kanë grabitur një automjet në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur në superstradën e Mamurrasit, ku dy person
Neranxi: Ja pse si qëllova me armë maskat Nikollaq Neranxi, president i kompanisë "Neranxi" e cila u grabit dy ditë më parë nga dy persona të armatosur dhe me mas
Maskat grabisin me armë bankën në Tiranë (FOTO LAJM) Update - Persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur në mesditë një bankë të nivelit të dytë në afërsi të
Maskat grabisin një pikë karburanti në Fier Policia e Fierit ka nisur hetimet lidhur me një grabitje të një karburanti ndodhur gjatë natës së lënë pas, ku dy person
Maskat në Bulqizë tentojnë ti grabisin, kinezët mbrohen me karate Tre tregtarë kinezë i kanë shpëtuar sot grabitjes nga persona të armatosur dhe me maska në Bulqizë falë karatesë. Në
Maskat vjedhin një lokal në Lushnje Dje, tre persona të maskuar dhe në kërcënimin e armës janë futur në një lokal në Lushnje, ku dhe kanë vjedhur rreth 40 m
Parandalohet grabitja e argjendarisë nga maskat në Tiranë Policia e Tiranës ka parandaluar grabitjen e një argjendarie në kryeqytet. Uniformat blu kanë vënë në pranga një prej au
Dështojnë maskat në Elbasan, kapen dy hajdutët Dy persona tashmë janë vënë në prangat e policisë së Elbasanit, pas një denoncimi të një 61 vjeçari për grabitje në bane
Maskat në Shijak dështojnë për të vjedhur, dhunojnë zonjën e shtëpisë Të maskuar dhe të pajisur me thikë, mbrëmjen e djeshme dy të rinj kanë dhunuar një grua teksa tentuan që të grabisnin n
Maskat grabisin një banesë në Lezhë Tre persona të maskuar kanë grabitur një banesë në Lezhë që në orët e para të mëngjesit dhe më pas janë larguar në drejt
Grabitet nga maskat lokali në Shkodër Mbrëmjen e djeshme, dy persona të maskuar kanë vjedhur një lokal në Shkodër. Pronarja e cila nuk ka pësuar asnjë lëndim,
Maskat tentojnë të grabisin bankën në Vlorë, policia prish planin Ka rezultuar e dështuar tentativa e një grabitje në Vlorë, ndërsa policia ka ndërhyrë në kohë reale. Persona të maskuar
Berisha: Qeveria krihet teksa maskat marrin rendin në dorë Ish-kryeministri Berisha, me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka renditur një sërë shkaqesh, ku sipas tij e
Maskat grabisin me armë pikën e skrapit Maskat grabisin një pikë skrapi në rrugën dytësore Marikaj-Vorë. Sipas policisë persona të maskuar dhe të armatosur kanë