999 rezultate për

maskat

Maskat grabisin me armë farmacinë në Tetovë, ja sa para morën Një person i maskuar dhe me revole në dorë dje kreu vjedhje në një farmaci në Tetovë, nga ku u morën 100 mijë denarë.
Maskat grabisin shtëpinë e të moshuarve, thyejnë derën dhe marrin paratë NJë familje ka rënë pre e grabitjes këtë të hënë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Biranj të Korçës, ku persona ende të
Maskat tentojnë të grabisin bankën në Librazhd Një tentative grabitje banke ka ndodhur gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në Librazhd në një bankë të nivelit të dytë.
Maskat bëjnë terror në Korçë, grabisin me armë dhe dhunë makinën Disa persona të maskuar kanë grabitur me armë një makinë në periferi të qytetit të Korçës. Autorët dhunuan dy pasagj
Thyejnë qepenat, maskat sulmojnë pikën valutore në Fushë-Krujë Një tjetër tentativë për grabitje ka ndodhur në Fushë-Krujë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka
Si maskat tentuan të vjedhin bankën në Vorë Ditën e djeshme në Vorë u tentua të grabitej një bankë, ku persona të paidentifikuar tentuan të vjedhin kasafortën.
Maskat terrorizojnë mes Tiranës, rrahin me leva të riun e i marrin motorin Një grabitje me maska dhe sende të rënda ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrug
Maskat thyejnë kasafortën në Selitë, zbulohet shuma që grabitën Maskat këtë herë kanë grabitur kasafortën e një firme inertesh në zonën e Selitës në Tiranë. Ata e kanë hapur kasafor
Maskat grabisin banesën në Lezhë, dhunojnë kryefamiljarin Persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një banesë në Lezhë mbrëmjen e kësaj të mërkure. Ngjarja ka
Parat dhe makinën, maskat terrorizojnë çiftin shkodran në mesnatë Një grabitje është shënuar mbrëmë në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shirq të Dajçit në Shkodër ku tre person
Maskat i hyjnë në shtëpi me kallashnikov dhe i vjedhin milionat biznesmenit Një biznesmen në Fushë-Krujë ka rënë pre e grabitjes nga persona të maskuar. Katër persona morën nën kërcënimin e ar
Maskat grabisin banesën në Fushë Krujë, marrin para dhe një makinë Gjatë mbrëmjes së djeshme një banesë është grabitur me armë në Fushë Krujë. Personat e armatosur kanë hyrë në banesen
Ajri është kthyer në rrezik në Prishtinë, para se të dilni merrni edhe maskat Të jetuarit shëndetshëm është primare për secilin person. Gjithçka nis nga gjërat elementare, uji dhe ajri. E pasi që aj
Hiqni dorë nga kimikatet, maska perfekte ndodhet në kuzhinën tuaj Ka disa ditë të tmerrshme në të cilat lëkura është e acaruar, me puçrra dhe ka humbur butësinë, por mos i humbisni shpre
Skandali me maskat, Posta Shqiptare mohon të jetë grabitur Sot një person i maskuar ka grabitur një postë që u tha se ishte posta Shqiptare, gjë që në fakt u mohua tashmë nga vetë
Lidhin pronarin, maskat grabisin me dhunë vilën 3-katëshe në Ksamil Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Ksamil. Burimë zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur
Maskat bëjnë namin në Fier, grabisin Exchangen Fieri është goditur këtë herë nga maskat. Një pikë këmbimi valutor në qytetin e Fierit ka rënë pre e një grabitjeje.
Tmerr në Korçë, maskat grabisin me dhunë Benz-in Korca është tronditur sot nga një ngjarje e rëndë, pasi dy persona të maskuar kanë grabitur një automjet. Ngjarja nd
Tha se maskat i vodhën xhiron ditore, policia nxjerr të vërtetën shokuese Një i ri vetëm 20 vjeç me iniciat A.H ka denoncuar në polici se është rrahur barbarisht dhe më pas grabitur nga dy pers
Maskat i zënë pritë të riut, i grabisin me dhunë xhiron e lokalit Një i ri vetëm 20 vjeç ka denoncuar në polici seështë rrahur barbarisht dhe më pas grabitur nga dy persona të maskuar.