999 rezultate për

maserati

Maserati konkurrent i Porsche 911 (FOTO-LAJM) Prodhuesi i “Maserati” është duke punuar në zhvillimin e modelit të ri i cili pritet të konkurrojë me Porsche 911, dhe a
Angli, Policia sekuestron Maseratin e Balotellit "Pse gjithmonë unë?" pyeste Mario Balotelli në momentin kur shënoi në derbin e fundit përballë Manchester United. Fatkeq
Qeveria italiane në kohë krize blen 19 Maserati të blinduara Në një kohë kur Italia po përballet me krizën e borxheve ministria e brendshme ka gjetur mendësinë të blejë n19 super ma
Quagliarella i bën vetes një "Maserati Granturismo" Fabio Quagliarella i ka dhuruar vetes një lodër të bukur këtë javë, si modeli i ri i GranTurismo S të makinave Maserati.
Maserati Quattroporte Quattroporte tani është ofruar në disa variante të ndryshme, Quattroporte vjen me një motor 400 kuaj-fuqi-, 4,2-liter V-