999 rezultate për

mascherano

Mascherano drejt Inter Inter ka filluar negociatat me Liverpoolin lidhur me transferimin e Javier Mascheranos, sipas të përditshmes I
Mascherano tek Inter? Liverpool kerkon 50 milion euro Javier Mascherano ka dëshirë të ndjekë Rafa Benitez tek Inter, por mesa duket Liverpool nuk ësh
Mascherano, perforcimi i pare i Barces Mund të jetë mesfushori i Liverpool, Javier Mascherano, transferimi i ardhshëm i Barcelonës. Pep Gua
Mascherano deshiron te transferohet te Barcelona Agjenti i Javier Mascheranos thotë se klientit të tij nuk i pëlqen jeta në Angli dhe dëshiron t
Reali: 60 milione per Mascherano, Alonso dhe Arbeloa Real Madrid pritet të dërgojë një ofertë të vlefshme 60 milionë funte për tre lo
Messi e do Mascheranon Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka ritheksuar dëshirën e tij që mesfushori i Liverpoolit, Javier Mas
Liverpool: Nuk shesim Mascheranon dhe Alonson Përmes një deklarate në ueb sajtin e klubit, Liverpool ka bërë të ditur se dy mesfushor&eu
Mascherano: Do te qendrojme ne krye Mesfushori i Liverpoolit, Javier Mascherano, synon tri pikë në ndeshjen e radhës kundër Boltonit dhe