999 rezultate për

mascherano

Mascherano-Romeros: Sot do të bëhesh një hero (VIDEO) Nëse ka një njeri që i meriton të gjitha lëvdatat për kalimin e Argjentinës në finalen e "Brazil 2014" ai është Javier M
Çfarë iu tha Messi shokëve të skuadrës? (FOTO LAJM) Kur ke futbollistë të një kalibri të tillë nuk është shumë e nevojshme të flasësh shumë dhe tu tregosh se çfarë duhet të
Mascherano: Formacionin e Argjentinës nuk e bën Messi Snobizmi nuk ka më vend te Argjentina, deri dje tifozeria Albiceleste nuk është se merrej shumë me kilianët, pasi kanë n
Argjentina bën "trio", shënon edhe Palacio (VIDEO) Gjithçka e lehtë dhe komode për Argjentinën në ndeshjen miqësore luajtur pas mesnatës së sotme në stadiumin "Ciudad de L
Mascherano: Jam i fokusuar tek kombëtarja Havier Mascherano është një ndër lojtarët më të përfolur për të kaluar tek një ekip tjetër gjatë verës, por ai nuk ka pr
Mascherano drejt ish "rivalit" të tij Javier Mascherano mund t’i japë fund aventurës së tij në Spanjë me Barcelonën dhe të transferohet te rivali që pati për
Hapen dyert, 6 largime nga Barça? (FOTO LAJM) Futboll Klub Barcelona planifikon katër blerje për sezonin e ri, por më parë Drejtori Sportiv Andoni Zubizarreta dhe tra
Spektakolare! Messi bën kosh me kokë (VIDEO) Lionel Messi nuk është spektakolar vetëm me këmbët dhe në futboll. Ylli argjentinas i Barcelonës i ka shfaqur aftësitë e
Napoli, blerjet e premtuara të De Laurentiis (FOTO LAJM) Dje presidenti i Napolit Aurelio De Laurntiis, në një intervistë "Radio Kiss Kiss", ka folur për tre blerje të cilat pre
Buffon dhe Mascherano mbjellin ullirin në Olimpico (FOTO LAJM) Para startit të miqësores së mbrëmshme Itali-Argjentinë, kapitenët e të dy kombëtareve, Gianluigi Buffon dhe Javier Mans
Ekuador-Argjentinë, çmendet Mascherano (VIDEO-FOTO) Mund të ketë marrë disa kartona të kuq në karrierën e tij por ky me siguri do të jetë më i "çmenduri" për të. Javier Mas
Barça fton Papën në "Camp Nou" Papa Françesku në "Camp Nou" për të parë nga afër spektaklin e patriotëve të tij Lionel Messi dhe Javier Mascherano. E v
Një qëndër-mbrojtës për të kaluar në gjysëmfinale (FOTO LAJM) Dëmtimi i Javier Mascheanos në ndeshjen e djeshme kundër Paris Saint Germain ka shkaktuar jo pak kokë-dhembje për trajne
Mascherano: Luajmë dhe jetojmë për Titon Tito Vilanova nuk është thjesht trajneri i Barcelonës. Futbollisti argjentinas i Blaugranave Javier Mascherano në një in
Mascherano i "përulet" Messit Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi është rikonfirmuar si golaedori më i mirë i planetit duke përvetësuar për he
Puyol, Xavi, Iniesta e Messi, zemra e Barçës Mesfushori i Barcelonës, Javier Mascherano pranon se Xavi, Carles Puyol, Lionel Messi dhe Andres Iniesta janë lojtarët k
Katër lojtarët kryesorë të Barcelonës sipas Mascheranos Mesfushori i Barcelonës, Javier Mascherano deklaron se Xavi, Carles Puyol, Lionel Messi dhe Andres Iniesta janë lojtarët
Barcelona, sherr mes Mascherano dhe Abidal Javier Mascherano dhe Eric Abidal duket se nuk shkojnë mirë me njëri-tjetrin. Madje, sipas mediave katalanase, ka pasur
Maradona-Messi? Krahasimet nuk kanë kuptim Javier Mascherano beson se nuk ka kuptim që të ketë krahasime mes Diego Maradonas dhe shokut të tij të skuadrës te Barce
Mascherano, katalanas deri në 2016 Javier Mascherano rinovoi kontratën e tij me Barcelonën deri në qershor të 2016. Lajmin e njoftoi zyrtarisht ekipi blaug