999 rezultate për

mascherano

Ja si reagoi Mascherano pasi u dënua me burg (VIDEO) Mbrojtësi i Barcelonës, Javier Mascherano, këtë të enjte u dënua me një vit burg dhe me gjobë 815 mijë euro për ovazion
Mascherano pranon fajin në gjykatë Javier Mascherano e ka pranuar para gjykatësve sot fajin për evazion fiskal. Ylli argjentinas ka qenë i sinqertë duke th
Ja momenti kur Messi e Mascherano ofendohen nga bashkëkombasit e tyre (VIDEO) Një incident ka ndodhur në Aeroportin Ndërkombëtar "Narita", në Tokio. Kur lojtarët e Barcelonës ishin përgatitur për
Mascherano: Benitez ma shpëtoi karrierën Javier Mascherano vazhdon t’i jetë mirënjohës ish-trajnerit Rafa Benitez me të cilin ka punuar tek Liverpooli. Mbrojt
12 muaj burg për mbrojtësin e Barcelonës Autoritet spanjolle kanë dhënë 12 muaj dënim me burg ndaj lojtarit të Barcelonës, Javier Mascherano, për evazion fiskal
Mascherano shpallet fajtor për evazion fiskal Javier Mascherano u shpall fajtor për dy akuzat e ngritura ndaj tij nga prokuroria në seancën dëgjimore që u mbajt sot
Mascherano dhe Alonso nën hetim Xabi Alonso dhe Javier Mascherano janë duke u hetuar lidhur me mashtrime në taksa. Alonso po hetohet për vitin 2010
Rikthehet buzëqeshja te Barcelona, ka ardhur "pleshti" Barcelona që nga sot do të jetë më e qetë dhe vështirë më se do të humbas edhe në miqësore. Dy "shpirtat" e skuadrës, Li
Messi dha urdhërin: Tata, largoje Mascheranon (VIDEO) Lionel Messi është gjithçka te Argjentina ashtu si edhe te Barcelona. Për një moment mbrëmë Messi luajti edhe rolin e tr
Doping te lojtarët e Barcelonës? Një kontroll i befasishëm ka vënë në panik lojtarët e Barcelonës. Stafi mjekësor i UEFA-s ka kryer një test antidoping n
Ronaldo me një gjest josportiv në fushë (VIDEO) Në spektaklin e Camp Nou ku Barcelona mundi 2:1 Real Madridin, nuk munguan as tensionet. Në një moment, fërkime pati
Mascherano e dinte ku do e gjuante penalltinë Aguero (FOTO-VIDEO) Barcelona e fitoi edhe ndeshjen e kthimit me Manchester City-n, 1-0, falë golit të Ivan Rakitiç, por ndeshja mund të mer
Mascherano: Aguero nuk mund të krahasohet me Messin Javier Mascherano i ka idetë e qarta: Sergio Aguero nuk mund të krahasohet me Lionel Messin. Futbollisti argjentinas i B
Barcelona, Suarez nuk e pret mirë ndërhyrjen e Mascheranos (VIDEO) Te Barcelona e marrin seriozisht çdo gjë, madje edhe seancat stërvitore brenda skuadrës. Këtë e tregon më së miri edhe v
Mascherano: Dua ta mbyll karrierën te River Plate "Dua ta mbyll karrierën te River Plate": Javier Mascherano ka folur për të ardhmen e tij në një intervistë për "Fox Spor
Takohemi në "Javier Mascherano", në kryqëzim me "Lionel Messi" (FOTO LAJM) Kur zonja Cecilia thotë se jeton në rrugën "Javier Mascherano", në kryqëzimin me rrugën "Lionel Messi", askush nuk e bes
Barça, Mascherano mund Messin Javier Mascherano mund Lionel Messin. 30-vjeçari nga San Lorenzo la pas bashkëkombësin e tij duke u shpallur lojtari më
Aduriz bën karate, Mascherano humb ndjenjat (VIDEO) Javeier Mascherano i ka trembur jo pak të pranishmit në "C. Aritz Aduriz, sulmuesi i Athletic Bilbaos, e ka godituramp
"Çmendet" Alves, ndërhyrje brutale ndaj Mascheranos (VIDEO) Dani Alves është kapur nga kamerat teksa bënte një ndërhyrje shumë të rrezikshme ndaj shokut të skuadrës Javier Maschera
Barça "blindon" Mascheranon: klauzolë 100 milionë euro Klubi i Barcelonës njoftoi në faqen e tij në internet se mesfushori argjentinas Javier Mascherano në datën 26 gusht do t