E FUNDIT/ Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grup
999 rezultate për

mascherano

Mascherano, lamtumirë Barçës, e presin në MLS Në fund të këtij sezoni, Javier Mascherano do t’i thotë lamtumirë Barcelonës. Lajmin e raporton “Sport.es”, gazetë shumë
Ishte Mascherano pengesa e Barcelonës për të nënshkruar me Martinez Nënshkrimi i Barcelonës me Inigo Martinez u duk i siguri disa ditë më parë, derisa katalanasit vendosën që të mos ishin
“Neymar mos ik, mos u largo nga Barcelona” Neymar mund të ndahet me Barcelonën gjatë kësaj vere dhe të transferohet në Paris Saint-Germain. Por, mbrojtësi argjenti
Dëmtimi i rëndë i Mascheranos, ja sa do të mungojë argjentinasi Javier Mascherano pësoi një dëmtim të rëndë në fitoren 3:1 të Barcelonës ndaj Alaves, në finalen e Kupës së Mbretit.
Luan prej 7 vitesh te Barça, por Mascherano mbrëmë shënoi golin e parë Javier Mascherano luan prej 7 sezonesh në La Liga, por mesfushori i përshtatur në mbrojtës nga Enrique mbrëmë ka shijuar
Barcelona-Osasuna, ja formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona-Osasuna. Barcelona: Ter Stegen, Pique, Rakitic, Sergio, Deni
Lajme të mira për Barcelonën, rikuperohen dy yjet ndaj Juves Javier Mascherano dhe Arda Turan janë të gatshëm për të luajtur nesër ndaj Juventusit. Të dy futbollistët kanë qenë të d
Enrique u tërbua me Mascheranon ndaj Juves: Çfarë turpi, vafsh në djall! (VIDEO) Kamerat e programit "Jugones" në LaSextrta kanë kapur momentet e tërbimit të Luis E nriques gjatë humbjes ndaj Juventusi
Juventus – Barcelona, ja formacionet zyrtare Juventus dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.
Mascherano i sinqertë: Shkaktova penallti ndaj Di Marias, por ... Javier Mascherano është treguar mëse i sinqertë pas përfundimit të ndeshjes, teksa ka pranuar se i ka shkaktuar faull Di
“Messi është më i madh se Barcelona” Mbrojtësi i Barcelonës, Javier Mascherano ka thënë se Lionel Messi është aq i rëndësishme sa në fakt është më i madh se
Mascherano: Mungesa e Bales, keq për Realin Ylli i “Los Blancos”, Gareth Bale, do të mungojë të shtunën në “El Clasico”, ku Barcelona pret Real Madridin në “Camp No
Sevilla – Barcelona, ja formacionet zyrtare Sevilla – Barcelona është kryendeshja e javës në La Liga. Në ‘Estadio Ramon Sanchez Pizjuan, nga ora 20:45, do të për
City – Barcelona, ja formacionet zyrtare Manchester City dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve t
Formacionet zyrtare/ Barcelona – Granada Barcelona dhe Granada do të përballen në Camp Nou duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros
Marscherano zgjat zyrtarisht "martesën" me Barçën Javier Mascherano ka rinovuar kontratën që e lidh me Barcelonën, duke e zgjatur deri më 30 qershor 2019. Futbollisti agj
E bujshme, Juve akord me yllin e Barcelonës Një lajm i bujshëm raportohet nga Spanja. Sipas të përditshmes "Sport" Javier Mascherano është shumë pranë transferimit
Juventus shfaq interes për Mascheranon Juventus tashmë ka nisur lëvizjet e tij në merkato për sezonin e ardhshëm. Së fundmi në ambientet bardhezi ka filluar t
Zbulohet prapaskena/ Ja si u bërtiti Mascherano shokëve të ekipit Një gazetar pranë skuadrës së Barcelonës ka zbuluar prapaskenat e ndeshjes me Valencian. Mascherano ka marrë përgjegjësi
Formacionet zyrtare: Barcelona-Real Sociedad Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Sociedad – Barcelona. Barcelona dhe Real Sociedad do të përb