999 rezultate për

masakra

Dalin fotografitë, kjo është masakra që la pas tërmeti në Greqi (FOTO LAJM) Tërmeti i fuqishëm që tronditi ishullin Kos në Greqi dhe që preku edhe disa zona të Turqisë, ka sjellë aq shumë shkatër
Përkujtohet në Shkup masakra e Srebrenicës Një grup qytetarësh sot në mesditë u mblodhën para xhamisë Murat Pasha në Çarshinë e Vjetër të Shkupit nga ku filluan Ma
Masakra e Srebrenicës, policia serbe parandalon përleshjen Forcat policore të Serbisë e kanë ndarë mbrëmë një shesh në qendër të Beogradit, për t’i parandaluar përleshjet ndërmjet
Masakra në familje, zbardhen arsyet e krimit të rëndë nga këngëtari i njohur Sami Veseli, rapsodi shqiptar i ka dhënë fund jetës së vajzës së tij Shkurtes dhe vetes. Ai ka qëlluar edhe bashkësh
Masakra e Mançesterit, në pranga një 19 vjeçar (FOTO LAJM) Policia britanike ka arrestuar sot një 19-vjeçar si të dyshuar në lidhje me atentatin në Manchester ku kamikazi Salem Ab
Masakra e Mançesterit mund të parandalohej, MI5 nis hetimet (FOTO LAJM) Agjensia britanike e Inteligjencës "MI5" ka nisur zyrtarisht hetimin e sulmit të Manchesterit ku kamikazi Salman Abedi s
Masakra në "Manchester Arena", prindërit bëjnë apel për fëmijët e tyre të humbur (FOTO LAJM) Vetëm pak orë pas sulmit të tmerrshëm në "Manchester Arena", ku humbën jetën 22 persona dhe u palgosën rreth 59 të tjerë
Masakra tek Shkencat, Doçi rrëfen kafen e fundit me viktimën Vazhdojnë seancat gjyqësore mbi masakrën tek Shkencat, ku dje dëshmoi Artan Lamani, i cili rrëfeu dje kafen e fundit me
"Masakra" ndaj bletëve shqiptare arrin deri në Francë “Le Courrier des Balkans” ka dhenë alarmin për këtë fenoment, që është trajtuar dhe nga media të tjera të njohura në Fra
Masakra në mes të qytetit, vdes xhaxhai që vrau nipin Gjilani u trondit ditën e sotme për shkak të një sherri mes xhaxhait dhe nipit të tij, të dy pronarë pikash valutore.
Masakra në Qipro, ja si dy shqiptarët ekzekutuan biznesmenin Verën e kaluar dy shqiptarë vranë një biznesmen në Ayia Napa, Qipro. Dëshmitari kryesor i ngjarjes Charalambos Andre
Masakra në Tiranë, nëna e vëllezërve të vrarë: Lidhja e djemve me Salvatore Letizian Vrasja e trefishtë në Bulevardin Zogu I në Tiranë dy vite më parë bëri mjaft bujë në kryeqytet. Besnik Sulku dhe Salv
Masakra e Vushtrrisë, 116 civilë u vranë vetëm se pse ishin shqiptarë Kanë kaluar 18 vjet që nga koha kur në Studime të Vushtrrisë forcat serbe vranë 116 shqiptarë brenda dy orëve. Më 2
Masakra në Sukth, ja kush e ndihmonte Dalipajn të arratisej (FOTO LAJM) Vetëm 3 ditë më parë në Sukth u vra gjatë një atentati ish-polici Ervin Dalipaj por që ishte shpallur në kërkim për vras
Masakra në Sukth, i vranë për 60 sekonda nga një BMW X5 dhe një Audi A3 Vetëm dy ditë pas ekzekutimit barbar me 50 plumba mbi ish-policin Ervin Dalipaj dhe mikun e tij Juxhin Dauti, policia ka
Masakra në Devoll, flet babai i të akuzuarit: Djali im është i pafajshëm... Vetëm një muaj më parë në Devoll, u vra një person dhe një tjetër u plagos për shkak të prishjes së pazareve të drogës.
Masakra në Vlorë, arrestohet një nga autorët Policia e Vlorës ka arrestuar një nga autorët e atentatit të mbrëmshëm ku një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën.
Masakra në Vlorë, ja kush është viktima dhe të plagosurit (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në Vlorë mori jetën e një 33-vjeçari, Ergys Gjioveshaj, si dhe përfunduan të plagosur e
Masakra në Vlorë, plumba në xhamat e lokalit dhe “lumë” gjaku në oborr (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë,
Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të