999 rezultate për

masakra

Me kryq nazist dhe i lindur për të vrarë! Detaje të tmerrshme nga masakra e grekut në SHBA (FOTO LAJM) Dimitris Pagourtzi, adoleshenti me origjinë greke që kreu masakrën e djeshme në licein "Santa Fe" në teksas e kishte par
Policia gjendej në lokal, si u parandalua masakra në Vlorë Një i ri ka zbrazur armën ditën e sotme në Vlorë, në zonën e quajtur Sahati. Ndërkohë mësohet se ngjarja ka ndodhur n
Masakra me kallashnikov në Shkodër, burg për jetë për 33-vjeçarin Gjykata e Shkodrës ka dënuar me burgim të përjetshëm Miklovan Parubin, 33-vjeçarin i cili në tetor të vitit 2016 vrau 2
Spanja bën sikur harron masakrat serbe, paturpësisht nuk merr pjesë në Samitin e Sofjes Kryeministri spanjoll Marianne Rahoy definitivisht nuk do të marrë pjesë në Samitin e BE në Sofje, për shkak të qëndrimi
Rrëfimi rrëqethës i Elbasanit, djaloshit që serbët i vranë babain (VIDEO) Elbasani trembëdhjetë vjeçar nga fshati Gllanasellë e Drenasit mbijetoi nga masakra ku u vra babai i tij dhe shtatë burr
Masakra në Gaza: 41 të vrarë, 1 300 të plagosur (deri tani) (FOTO & VIDEO) Wshtë një masakër e vërtetë ajo që po ndodh në Rripin e Gazas teksa deri më tani ushtria izraelit ka vrarë 43 persona du
Çmenden serbët, thonë se britanikët kanë organizuar masakra Shërbimi sekret britanik MI-6 ka organizuar dy masakra ndaj serbëve në Kosovë, pohon ‘Srbija Danas’. Sipas këtij mediumi
Nga hakmarrja për babain tek masakra në Belgjikë, kush janë vëllezërit që i hetohet sot pasuria Gjykata e Vlorës ka marrë në shqyrtim akuzat për pastrim parash ndaj dy vëllezërve Gentian (Geron) dhe Erion (Mikel) Has
Gjak, mbetje kockore dhe varreza masive: Zbulohet masakra në Tiranë (VIDEO) Dhjetra qen të vratë janë gjetur ditët e fundit në periferi të Tiranës dhe shoqatat për mbrotjen e kafshëve akuzojnë Bas
Rrëfimi prekës i futbollistit nga masakra e luftës në Kosovë Në vitin 1999, Genc Hoxha ishte një prej emrave më të njohur në futbollin kosovar. Kishte mjaftuar që t’i kujtohej emri
Masakra me derrat e egër, padi penale ndaj personave VIP Organizata joqeveritare “Anima Mundi” ka paralajmëruar padi penale ndaj personave të përfshirë në vrasjen masive të derr
Vdisni ju gylenistë! Zbulohet fakti tronditës nga masakra e djeshme në Turqi Personi që vrau katër akademikë turq në Eskisehir të enjten i shihte ata si mbështes të klerikut Fetullah Gylen, thotë a
Masakra në Florida, këto janë viktimat që humbën jetën (FOTO LAJM) Mediat amerikanë kanë filluar të shpërndajnë identitetet e viktimave në shkollën sekondare të qytetit Parkland, në Flori
Masakra në Florida, postimet e frikshme të 19-vjeçarit në Facebook (FOTO LAJM) Autori i masakrës në një shkollë të mesme në Florida Nikolas Cruz, 19 vjeç është dërguar në burg pas daljes nga spitali
​Masakra e 20 shqiptarëve me urdhër të Oliver Ivanoviçit, flasin dëshmitarët Gjashtë plumbat që u shkrepën për vdekje në gjoksin e Oliver Ivanoviqit nuk është fundi që do të donin për të familjarët
Masakra e Lushnjës, del videoja e ekzekutimit të dy të rinjve (VIDEO) Akoma nuk është harruar masakra në Lushnjë ku mbetën të vdekur dy persona. Në emisionin Java në RTSH, gazetari Artan
Masakra e Lubotenit, Amet Ameti rrëfen tmerrin e përjetuar në burg nga policia e Maqedonisë (VIDEO) Amet Ameti, njëri nga të burgosurit gjatë konfliktit të armatosur në Luboten, rrëfen se si e kanë përjetuar ai dhe famil
Ish-deputeti i PS: Tradhtia e Esat Pashës, më e keqe se masakrat serbe U desh të linte politikën që të zbulonte pasionet e tjera të tij. Ky është ish-deputeti i PS-së Eduart Ndocaj, i cili pa
Çitaku kujton se duhet të dënohen edhe të tjerë për masakrat në Kosovë Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka reaguar ndaj vendimit të Tribunalit të Hagës p
Deklarata tronditëse: Masakra komuniste e nëntorit 1944 u urdhërua nga një jugosllav Historiani Kastriot Dervishi ka nxjerrë sërish fakte tronditëse nga periudha komuniste. Ai ka deklaruar se masakra e