999 rezultate për

masakra

Masakra në Selenicë, djali 8-vjeçar u vra ‘me bukë në gojë’ Detaje tronditëse vijojnë të zbulohen nga masakra e ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës.
Masakra në Selenicë, gjyshi i autorit tregon çastet para krimit Gjyshi i autorit të masakrës së Vlorës tregoi se çfarë ndodhi pak para krimit si edhe si i gjeti të afërmit e tij të sht
Masakra e Vlorës/ Ja çfarë deklaruan në polici prindërit e autorit Ndërkohë që hetuesit vijojnë marrjen në pyetje të prindërve të autorit të masakrës në Qarkun e Vlorës, operacioni për ka
Masakra në Vlorë/ Reagon ish-deputeti socialist! I bën thirrje parlamentit të mblidhet urgjent Pas masakrës tragjike që ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Resulaj të Vlorës, ku mbetën të vrarë 8 persona dhe 6 të tj
Zbardhet skema e vrasjeve/ Nga sherri për pulat e detit deri tek masakra e sotme Detaje të reja dalin në dritë nga krimi i 8-fishtë në Resulaj të Vlorës, ku një i ri ekzekutoi me breshëri automatiku ku
Masakra e Selenicës, viktimat po i nënshtrohen ekspertizës, policia rrethon edhe spitalin e Vlorës Kanë mbërritur të gjitha viktimat në morgun e spitalit të Vlorës, ku po i nënshtrohen ekspertizës të mjekëve. Fillimisht
Masakra në Selenicë, morgu i Vlorës s’ka vend të mjaftueshëm për të vrarët 8 të vrarë me armë zjarri. Ky ishte bilanci tragjik pasi një 24-vjeçar hapi zjarr ndaj dy familjeve në fshatin Resulaj t
Masakra në Selenicë, ja çfarë i kishte ndodhur autorit para dy javësh Ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Selenicë të Vlorës, ku një 24 vjeçar, Ridvan Zykaj, ka shtënë me armë mbi disa familjar
Masakra e Vlorës/ Dalin emrat e viktimave, mes tyre dhe dy fëmijë Janë identifikuar 8 viktimat e masakrës së sotme të ndodhur në Resula të Vlorës. Të 8-të viktimat janë nga e njëjta fami
Masakra në Selenicë, Policia apel qytetarëve për ndihmë: Autori është i rrezikshëm... Policia e Vlorës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa më shpejt të vendndodhjes së autorit të krimit dhe fto
Masakra e Vlorës/ Mes viktimave edhe fëmijë e gra... 8 të vdekur dhe 6 të plagosur, ky është bilanci i vrasjes tragjike të ndodhur sot në Resulaj të Vlorës, ku 24 vjeçari Ri
Masakra në Selenicë, ja çfarë urdhri kanë marrë për autorin, RENEA dhe FNSH Një masakër e vërtetë ka ndodhur në fshatin Resulaj të Vlorës, ku 8 persona janë vrarë me armë zjarri. Një 24 vjeçar
Masakra në Selenicë, të plagosurit nisen drejt Tiranës, ja kush dhe pse e nisi konfliktin Dalin të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e Vlorës, ku deri më tani raportohen 8 viktima. Mësohet se, sherri ka nisur ng
Masakra me 8 viktima në Vlorë u krye nga një 24 vjeçar Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur para pak çastesh në Resulaj të Vlorës. Dyshohet se deri tani janë 8 persona të v
Masakra e Tiranës në 1944, si i vrau Enver Hoxha shokët e Liceut Terrori komunist gjatë luftës arriti kulmin me masakrat masive në Tiranë nga 28 tetori deri në 16 nëntor 1944. Ushtritë
Srebrenica, sot bëhen 23 vite nga masakra më e madhe në Europë pas '45 Sot kur bëhen 23 vjet nga maskara më e rëndë në Europë që nga Lufta e Dytë Botërore, në Srebrenicë varrosen edhe 71 vikt
Në emër të kujt po i fal Hashim Thaçi masakrat serbe ndaj shqiptarëve? Emirjon Senja Hashim Thaçi është duke u bërë gati që të pranojë një marrëveshje me Serbinë, e cila të parashikoj
Thaçi po u fal masakrat, por shikoni me çfarë na krahasonin serbët një shekull më parë Në periudhën e Luftës së Parë Ballkanike (1912-1913), në periodikët serbë janë botuar një numër i konsiderueshëm tekstes
Kosova do t'i falë Serbisë masakrat dhe përdhunimet shekullore?! Në besimet që janë duke u zhvilluar në mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe atij të Serbisë, Aleksander Vuçiq,
I mbijetoi masakrave terroriste, kush ishte muxhahedini që u mbyt në Durrës Një shtetas iranian është mbytur pak ditë më parë në liqenin e fshatit Rrotull pasi ishte futur për t'u freskuar. Mux