999 rezultate për

masakra

Rrëfimi rrëqethës nga masakra në Mat: Po mos t'i kishte hequr armën... Të tjera detaje kanë dalë në "dritë" nga krimi i trefishtë në fshatin Shëlli të Matit, ku mbetën të vrarë tre persona dh
Pa tmerrin me sy, pronari i lokalit tregon si ndodhi masakra në Mat Pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja e rëndë në Mat, ka treguar se si ndodhi e gjithë kjo masakër. Ai tregon se në fi
Shoferi i kamionit e qëlloi me shuplakë, si ndodhi masakra në Mat Ngjarja e rëndë që tronditi sot tërë vendin, ka lënë pas tre viktima dhe një person të plagosur. Ndërkohë është zbard
Kudo gjak dhe gjithçka përmbysur, brenda lokalit ku ndodhi masakra në Burrel (FOTO & VIDEO) Punonjësit e Bashkisë Mat ishin duke drekuar në një lokal buzë rrugës në fshatin Shëlli teksa sipas policisë 54 vjeçari
ZYRTARE/ Kush është i vrari dhe tre të plagosurit nga masakra në Mat Policia ka ndryshuar versionin e ngjarjes në Mat duke raportuar se bëhet fjalë për një të vrarë dhe tre të plagosur pas
Masakra në Mat, të plagosurit nisen urgjent me helikopter drejt Tiranës (VIDEO) Raportohet se të plagosurit e masakrës në Mat, kanë qënë në gjendje tepër të rëndë dhe është parë e detyrueshme transpor
Masakra me tre të vdekur te "Treni", 47 vjet burg për vëllezërit Doçi Ditën e sotme Gjykata ka dhënë masën e sigurisë për të arrestuarit e masakrës në Bulevardin ‘Zogu I’. Kujtojmë se në
SKEMA/ Si ndodhi masakra në Bllok, kush qëlloi i pari (VIDEO) Në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili në Top Channel u publikua dëshmia e Redi Popeskut pronarit të dyqanit të par
Masakra në ish-Bllok, publikohen pamjet nga dhoma VIP ku ndodhi përplasja (VIDEO) Fabian Gazhaj ishte viktima nga sherri i ndodhur nw Bllok kwtw tw enjte. Mbrëmjen e sotme në emision “Open” të Eni Va
Masakra e Bllokut, çfarë tha Vis Martinaj për të dashurin e Elvana Gjatës Njëri prej të plagosurve të konfliktit me armë në zonën e ish-Bllokut ditën e enjte, është edhe biznesmeni, Ervis Martin
Masakra në ish-Bllok, Elvana Gjata largohet nga Shqipëria Elvana Gjata është përfolur si shkak i sherrit të madh në ish-Bllok ku pati një viktimë dhe dy të plagosur. Këngëtarj
Gazetari jep detaje të pazbuluara nga masakra, çfarë bëri Elvana Gjata Atentati në zonënë e "Bllokut" që troniditi kryeqytetin, ende nuk është zbardhur plotësisht. Së fundmi detaje të rej
Masakra në Bllok, ky është i dashuri misterioz i Elvana Gjatës Prej disa vitesh, Elvana Gjata përflitet se është në një lidhje me një të ri, identitetin e të cilit këngëtarja ka prefe
Masakra në Bllok, kapet në Kakavijë komandoja i dyshuar Është arrestuar mbrëmjen e sotme një nga personat e dyshuar si i përfshirë në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në z
Masakra në Bllok, kjo ishte profecia e frikshme e Elvana Gjatës Rreth 8 muaj më parë, në një intervistë ekskluzive në “Xing me Ermalin”, Elvana Gjata ka pranuar publikisht se është në
Pa gjyq dhe pa mëshirë: 75 vjet nga masakra më e madhe në Europën jugore në ishullin grek Më 21 Shtator 1943 Wehrmacht-i, ushtria gjermane kreu një nga masakrat më të mëdha në Europën jugore. Në ishullin gr
Gjenerali serb thotë se ka bërë masakra në Kosovë, do ta mbronte me raketa Millosheviçin Gjenerali i pensionuar serb Nebojsha Pavkoviq, i dënuar më 22 vjet burgim për krime lufte në Kosovë, ka dhënë një interv
Masakra e familjes në Dibër, dalin detaje tronditëse nga hetimet Vrasja e tre anëtarëve të familjes Pocesta pak ditë më parë në oborrin e shtëpisë së tyre në qendër të qytetit, në Dibër
Masakra me 3 të vdekur në sallën e gjyqit, 1.5 milion euro dëmshpërblim për familjen shqiptare Ministria italiane e Drejtësisë do të dëmshpërblejë me 1.5 milion euro të afërmit e viktimave të masakrës së ndodhur në
Masakra nuk u shkaktua nga zënka për pulat, zbardhet versioni i ri Masakra e Selenicës disa ditë më parë, ku një 24-vjeçar vrau 8 kushërinjtë e tij nuk ka ardhur për shkak se ai u ofendua