999 rezultate për

marzio

Ja kur Pogba do të nënshkruaj me Unitedin Manchester United dhe Juventus janë duke finalizuar bisedimet për transferimin e mesfushorit Paul Pogba. Gazetari ita
Prapaskena/ Ronaldo kaloi edhe testet mjekësore me Juven Cristiano Ronaldo sot mund të ishte një futbollist i Juventusit, dhe mund të kishte shkruar historinë me këtë skuadër. P
Conte sot zyrtarizohet te Chelsea, ja sa do të përfitojë Antonie Conte do të zyrtarizohet sot si trajner i ri i Chelseat. Trajner aktual i Italisë sipas mediave italiane mbrëmë
Migjen Basha rikthehet në Itali Gazetari i mirënjohur i merkatos, Gianluca Di Marzio njofton në sajtin e tij se mesfushori i Kombëtares shqiptare ka arr
Migjen Basha drejt rikthimit në Itali Migjen Basha ka vendosur që t'i japë fund aventurës në Zvicër, e cila nuk ka zgjatur më shumë se 6 muaj. Pas një aventur
Inter, agjenti i Lavezzit zbarkon në Milano Mendjen te Europa League, por jo vetëm. Inter përgatitet për ndeshjen e kthimit kundër Celtic, por ndërkohë sheh edhe ng
Di Marzo: Partizani-Tirana? Disa lojtarë vlejnë për Serie A Për të ndjekur derbin mes Partizanit dhe Tiranës në tribunën qëndrore të "Qemal Stafa"-s ishte edhe gazetari i mirënjohu
Inter, Real Madrid rikthehet për Kovaçiç Mateo Kovaçiç dhe Mauro Icardi, dy yjet e Interit që vazhdojnë diskutimet përsa i përket rinovimit të kontratave. por dë
Interista rrini të qetë, reagimi i tifozëve mban Guron larg Juves Shkëmbimi Vucnic-Guarin, duket se nuk do të realizohet pasi drejtuesit e Interit kanë ndërruar mendje. Sipas Di Marzi