999 rezultate për

martinez

Martinez tregon arsyen pse refuzoi ekipet e tjera për Interin Lautaro Martinez pritet të bëhet zyrtarisht lojtar i Interit sapo të hapet merkatoja verore. Argjentinasi ka dhënë edhe
"Martinez refuzoi Real Madridin për Interin" Lautaro Martinez është i lumtur me transferimin e tij tek Inter dhe madje ka refuzuar Real Madridin, thotë agjenti i Rac
Inter i dashuruar me argjentinasit, piketon dy të tjerët pas Martinezit Interi po përpiqet të sigurojnë pjesëmarrjen në edicionin e ardhshëm të Champions Leagues, zikaltrit kanë nisur që tani
Lautaro Martinez konfirmon klubin e tij të ardhshëm Arsenali dhe Manchester Cityt synojnë të rrëmbejnë sulmuesin argjentinas, Lautaro Martinez. Sulmuesi i Racing Club ës
"Lautaro Martinez do të ketë një klauzolë prej 111 milionë eurosh" Agjenti i Lautaro Martinez pretendon se sulmuesi do të ketë një klauzolë lirimi prej 111 milion eurosh të shkruar në kon
Dortmund futet në garë për objektivin e Interit Borussia Dortmund është e gatshme t’i ofrojë klubit argjentinas, Racing Club plot 40 milionë euro për Lautaro Martinezin
Lëvizja e Martinez tek Inter është 90% e kryer Transferimi i sulmuesit Lautaro Martinez tek Interi është nga dita në ditë edhe më i konfirmuar. Së fundi Beto Yaque, që
Ausilio flet nëse Inter ka arritur marrëveshjen me De Vrij dhe Martinez Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio nuk dëshiron të flas për transferimin e mundshëm të Stefan De Vrij dhe Lautaro
Ende pa filluar me Interin, Martinez shpreh dëshirën: Dua të luaj përkrah Messit Lautaro Martinez pritet të nënshkruajë për Interin në verë, por deri më tani asnjë marrëveshje nuk është shpallur dhe ve
Dybala lihet jashtë nga Kombëtarja argjentinase Paulo Dybala nuk do të grumbullohet nga Kombëtarja argjentinase për ndeshjet miqësore të marsit. Zëvendësuesi i tij do t
Formacionet zyrtare: Bayern - Besiktas Bayern Munich do të luaj sonte kundër skuadrës turke, Besiktas në "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme për 1/8-at e UEFA
Martinez refuzoi Realin që ti bashkohet Interit Lautaro Martinez nuk ka më dyshime, do të jetë lojtar i Interit duke nisur nga sezoni i ardhshëm, pas një operacioni që
Interi mposht Realin e Madridit në garën për talentin Në Argjentinë konsiderohet si një nga talentet më të mëdhenj të futbollit amerikano-jugor, është 20-vjeç dhe aktualisht
James çmend dynjanë, gol nga goditja e dënimit me parabol (VIDEO) James Rodrigues dihet, ose shënon supergola ose nuk shënon fare. Së fundmi numri 10 i kolumbisë ka arritur të shënojë
Sulmuesi kolumbian zgjedh Villarealin para Interit Villarreeli ka nënshkruar me sulmuesin kolumbian, Roger Martinez nga skuadra kineze Jiangsu Suning për 15 milionë euro.
Inter dhe Chelsea përplasen për talentin Martinez Lautaro Martinez është një nga talentet e fundit të futbollit argjentinas që ka tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha të
Guardiola nuk ndalet në merkato Pep Guardiola dëshiron transferimin e mbrojtësit të Real Sociedadi. Mediat angleze kanë raportuar se ‘Citizens’ janë
Barcelon në ndjekje të objektivit të Liverpoolit Barcelona është kthyer në garë për objektivin e Liverpoolit, Inigo Martinez. Gjigantët spanjollë po e ndjekin mbrojtë
Mbrojtësi tregon se si u ndjeh Rodriguez ku mori vesh shkarkimin e Ancelottit Largimi i trajnerit italian, Carlo Ancelotti, nga skuadra e Bayernit, nuk ka qenë një lajm i mirëpritur nga të gjithë lo
Martinez: Belgjika nuk ka nevojë për Nainggolanin Trajneri i kombëtares së Belgjikës, Roberto Martinez ka thënë se ylli i Romës, Radja Nainggolan është njëri nga 50 lojta