999 rezultate për

martinez

Martinez komenton golin e tij ndaj Atleticos: Nuk kisha mënyrë tjetër për të goditur topin Iu desh shumë pak kohë që të fitonte zemrat e tifozëve zikaltër. Performancat e shkëlqyera në miqësoret para fillimit të
Inter fiton me rezultatin minimal ndaj Lyonit (VIDEO) Interi ka fituar me rezultatin minimal 1-0 kundër Lyonit, në "Aviva Stadium". Një dominim i lehtë i Interit, por një
VIDEO/ Lautaro Martinez i jep fitoren Interit në Champions kundër Lyon Interi ka mposhtur Lyonin në miqësoren që luhet për International Champions Cup falë një goli të blerjes së kësaj vere
Bayern Munich fiton me përmbysje ndaj PSG (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të fitoj me përmbysje ndaj PSG në International Champions Cup me shifrat 3-1 në stadiumin "Wört
Super blerjes së Interit i mjaftojnë 16 minuta lojë për të shënuar golin e parë (VIDEO) Bleja më e re e Interit sulmuesi Lautaro Martinez e ka nisur me gol aventurën e tij me zikaltërit të cilët po luajnë kun
Martinez: Ky është një përfundim special në Kupën e Botës Belgjika ka fituar vendin e tretë në Kupën e Botës “Rusi 2018”, pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-0 në "finalen e vog
"Hazard mund të luaj për Real Madrid" Pas largimit të Cristiano Ronaldos te klubi i Juventus, Real Madrid po shikon mundësin për të gjetur një zëvendësues të
Martinez: Mposhtim Francën dhe synojmë finalen e Botërorit Belgjika është një nga surprizat e mëdha në Kupën e Botës që po zhvillohet në Rusi. Por trajneri i "Djajve të Kuq",
Henry detyrohet të përgatisë Belgjikën për të mundur kombëtaren e tij Francë-Belgjikë, do të jetë një sfidë speciale dhe për francezin Thierry Henry. Ai tashmë mban rolin e asistentit të
Spanja hidhet në sulm për të marrë trajnerin e Belgjikës Roberto Martinez po zhvillon një Botëror mjaft të mirë me Belgjikën në Rusi, dhe kuotat e tij vazhdojnë të ngrihen. Siç
Trajneri i Belgjikës i thur elozhe Januzajt për super golin e shënuar Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, u shpreh i lumtur për fitoren e sotme ndaj Anglisë. Edhe pse me renditjen në ven
Trajneri i Belgjikës: Ishte pikërisht ajo që prisnim Roberto Martinez ndihet i lumtur pas fitores 3-0 të Belgjikës ndaj Panamasë. “Jam i kënaqur. Ishte pikërisht ajo që p
Trajneri i Belgjikës tregon arsyen se pse nuk e grumbulloi Nainggolanin në Botëror Të gjithë e dimë mënyrën se si u la jashtë botërorit lojtari kyç i Romes, Radja Nainggolan. Reagimi i Naingolan nuk
E tallën të gjithë, Belgjika merr vendimin e rendësishëm për Januzajn Januzaj është në mesin e 23 lojtarëve për Kupën e Botës. Roberto Martinez ka larguar pesë lojtarë nga skuadra, duke p
Januzaj jashtë botërorit, Martinez përgënjeshtron lajmin Në mediat belge së fundmi ka qarkulluar një lajm se është zbuluar lista përfudimtare e Kombëtares së Belgjikës dhe në të
Gelson Martinez hidhet në ankand, e merr ai që ofron më shumë Gelson Martins do ta lërë Sportingun në fund të sezonitë dhe janë dy klube që po insistojnë për 22-vjeçarin. Borussia
Lautaro Martinez ka një mesazh për Interin Lautaro Martinez i ka treguar Interit se duhet të presë deri në verë që të mendiojë për ta, pasi për momentin mendon vet
Martinez: Dua ta jap më të mirën për Racing Lautaro Martinez ka insistuar se Inter mund të presë deri në verë pas një tjetër gol edhe për Racing Club të dielën.
Tani nuk ka më dyshime, konfirmohet e ardhmja e talentit Martinez Tani nuk ka më dyshime, Presidenti i Racing Club, Victor Blanco, ka konfirmuar se sulmuesi i ri Lautaro Martinez në verë
"Allianz Arena" si fushbetejë, dëmton plot 5 lojtarë Bayern dhe Reali bënë mbrëmë një super ndeshje të mrekullueshme për plot 90 minuta. E keqja e këtij takimi ishin dëmt