999 rezultate për

martinez

Barcelona e fiksuar pas yllit të Interit, ofron 70 mln+Vidal Barcelona prej kohësh ka shprehur interesimin për Lautaro Martinez. Katalanasit tentuan edhe në merkaton e verës por
Shpërthen "San Siro", Interi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt përballë SPAL në "San Siro". Wshtë Lautaro Martinez ai që ka
Po kthehet në lider, Martinez: Brenda fushës jemi një grup i fortë! Lautaro Martinez ishte një nga më të mirët në fushë për Interin në ndeshjen e fituar me rezultatin 3-0 ndaj Torinos. Arg
Interi zhbllokon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Interi ja ka dalë të zhbllojë ndeshjen përballë Torinos në shtëpinë e këtyre të fundit. Për 'zikaltërit' ka shënuar M
Suarez i hap dyert Lautaro Martinez: Barça ka nevojë për sulmues "Barcelona bën shumë mirë që kërkon një sulmues, sepse në këtë klub duhet të ketë gjithmonë konkurrencë dhe duhet një su
Martinez: E meritojmë ta fitojmë EURO 2020 Trajneri i Kombëtares së Belgjikës, Roberto Martinez, beson se Belgjika e meriton ta fitojë trofeun e EURO 2020, por ësh
Shqipëria për turp, bllokohet nga Andorra (VIDEO) Shqipëria ka dhuruar një 90 ndeshje të turpshme ndaj Andorrës duke mos shkuar më shumë se një barazim 2-2. Skuadra k
Martinez: Ishte mungesë pjekurie, nuk i kemi humbur shpresat Lautaro Martinez ishte një nga lojtarët që kishte guximin të dilte përpara gazetarëve pas humbjes së Interit me Borussia
Super Martinez, Interi në avantazh (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Dortmundit. Është Martinezi i cili bëri gjithcka vetë duke i rrëmbyer topin mbrojtësit
Barcelona kërkon Martinez, i përgjigjet Interi: Ne s’i shesim lojtarët më të mirë të ekipit Shefi ekzekutiv i Interit, Giuseppe Marotta, i ka hedhur poshtë thashethemet se Lautaro Martinez do t’i bashkohet Barcel
Manchester United vihet pas Lautaro Martinez Ylli i ri i Interit është njëri prej sulmuesve më të rrezikshëm në Evropë këtë sezon Lautaro Martinez është njëri pre
Carabao Cup, Liverpool-Arsenal: Formacionet zyrtare Liverpooli dhe Arsenali luajnë në ndeshjen e fazës së 1/8 të Carabao Cup. Dy skuadrat do të paraqiten në fushë jo me
Martinez kalon Interin në epërsi përballë Brescias (VIDEO) Interi ka arritur të kalojë në epërsi përballë Brescias në shtëpinë e këtyre të fundit. Golin për miqtë e ka shënuar
Inter-Dormund, formacionet zyrtare: Vendasit kërkojnë fitoren e parë në Champions Interi dhe Dortmundi do të luajnë në ndeshjen e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Kjo pritet të jetë
Martinez optimist: Disfata përballë Juventusit na nxit për tu përmirësuar Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, ka këmbëngulur se humbja 2:1 kundër Juventusit do të ndikojë si nxitje për përmirë
Shpërthen 'San Siro', Interi barazon rezultatin përballë Juventusit (VIDEO) Interi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit në minuten e 17'. Një penallti e fituar u kthye në gol n
Fansat fiksohen pas të dashurës së yllit të Interit (FOTO LAJM) Lautaro Martinez është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyer teksa së fundmi realizoi het-trik në fitoren e përfaqësu
Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme
E zbulon Martinez: Icardi kërkoi qëndrimin te Interi Lautaro Martinez ka zbuluar prapaskenën në lidhje me transferimin e Mauro Icardit te Paris Saint Germain. Sulmuesi i
Ka marrë fund, Icardi do t'i thotë "lamtumirë" Interit Mauro Icardi është padyshim një nga emrat më të spikatur të merkatos së kësaj vere. Ndërsa po afrohet data e fundit, kur