999 rezultate për

martinez

Inter dhe Barcelona po punojnë për shkëbimin e bujshëm, Martinez-Griezmann Interi më në fund ka kthyer një përgjigje për intëresimin e lartë të Barcelonës për sulmuesin argjentinas, Lautaro Marti
Mundo Deportivo: Barcelona do të paguajë klauzolën e Martinezit Barcelona ka vendosur që në fund të këtij edicioni të transferojë në radhët e veta, sulmuesin e Interit, argjentinasin L
Lautaro Martinez, objektivi i madh i Barcelonës Barcelona është duke analizuar me detaje dhe imtësi të gjitha profilet e sulmuesve që mund të transferojë për të zëvendë
KUPA/ Inter - Napoli, formacionet e mundshme: Kthehet Lautaro Martinez Pasi humbin derbin, Lautora wshtw gati tw rikthehet nw fushwn e blertw nw gjysmw finalen e kupws sw Italisw pwrballw Nap
Nivel i dobët gjykimi në ndeshjen Betis-Barcelona, dënohet arbitri Sancez Martinez Ndeshja Betis-Barcelona i ka kushtuar "shtrenjtë" arbitrit Sançez Martinez. Ai nuk do të arbitrojë asnjë nga ndeshjet
Chelsea klubi i fundit që hynë në garë për Martinez Ylli i Interit, Lautaro Martinez është një nga lojtarët më të kërkuar nga gjigandët Europianë. Klubi i fundit që mësohet
Partnerja e Lautaro Martinez shfaq format bombastike në Instagram (FOTO & VIDEO) Partnerja e ylli të Interi, Lautaro Martinez, Agustina Gandolfo njihet si nja femrat më seksi. Argjentinasja nuk ngur
E dashura "bombë" e Martinez sfidon të ftohtin gjysmë e zhveshur (VIDEO) Agustina Gandolfo, e dashura seksi e Lautaro Martinez gjithmonë di të tërheqe vëmendjen e fansave, shkruan Albeu.com.
Interi dështon dhe ndaj Cagliarit, Martinez e mbyll me të kuq (VIDEO) Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj Cagliarit. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me lo
Guardiola i "fiksuar" pas Lautaro Martinez Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, po mendon për një ‘bastisje’ në Serie A për të gjetur pasardhësin e Sergio A
Reali e Barça në "luftë" për Lautaro Martinez Lautaro Martinezi ka bërë paraqitje shumë të mira me fanellën e Interit këtë sezon, duke e mbjtur në garë për titullin e
Interi si ndahet Juves, triumfon ndaj Napolit (VIDEO) Interi ka koleksionuar një fitore karakteri ditën e sotme kundër Napolit në transfertë. Zikaltrit kanë mundur të kal
United i gatshëm të negociojë me Interin, kërkon shkëmbimin Martinez-Pogba Manchester Unitedi është i gatshëm ta lejojë Paul Pogban të largohet, por vetëm në një marrëveshje shkëmbimi për Lautaro
Inter - Genoa, formacionet zyrtare: Mungon Martinez Dhurata më e mirë për tifozët, për festat e fundvitit, do të ishte triumfi në "Giuseppe Meazza". Interi do të kërkojë
E kërkon Barça, Lautaro Martinez flet për të ardhmen e tij Lautaro Martinez ka qetësuar tifozët e Interit duke shprehur besnikëri për klubin zikaltër. Kohët e fundit në media ë
Man. City përgatit ofertë të "frikshme" për yllin e Interit Klubi anglez, Manchester City po planifikon një veprim për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Sipas mediumit të a
U mahnit mbrëmë, Barcelona e gatshme t’i paguajë 111 milionë euro për Martinez Drejtuesit e Barcelonës kanë mbetur shumë të mahnitur me paraqitjen e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, në ndeshje
Valverde elozhe Martinezit, shtohen spekullimet Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka thënë se Lautaro Martinez është një futbollist i mrekullueshme, përderisa yll
Martinez ka një përgjigje për klubet e interesuara për të Lautaro Martinez ua ka bërë të qartë Barcelonës dhe Manchester City se nuk e ka ndërmend të largohet nga Interi, duke de
Man City nuk e le vetëm Barcelonën në garën për Martinez Manchester City i është bashkuar Barcelonës në garë për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, sipas Sky Sport Italia.