999 rezultate për

martinez

Formacionet zyrtare, Athletic Bilbao-Barcelona Barcelona luan në transfertë ndaj Athletic Bilbao, ndeshje kjo e programuar për në javën e dytë të La Liga por që nuk u
Interi përmbys rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Interi ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj Crotones brenda pjesës së parë. Është përsëri Martinez lojtari që dërgo
Reagon shpejt Interi, barazohet rezultati në "Giuseppe Meazza" (VIDEO) Avantazhi i Crotones nuk ka zgjatur shumë, pasi Interi reagoi shpejt me Lautaro Martinez. Argjentinasi arriti ta dërg
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Bilbao Real Madrid pret në shtëpi Athletic Bilbao. Los Blancos vijnë me moral të lartë në këtë përballje pas 3 fitoreve radh
Joao Felix në Serie A? Zbulohet plani Joao Felix mund të jetë pranë largimit nga Atl Madrid dhe destinacioni i mundshëm është Serie A teksa Interi dhe Juventu
E konfirmon Martinez, Hazard mungon në dy sfidat e radhës të Belgjikës Ylli i Real Madridit, Eden Hazard nuk do t’i bashkohet Kombëtares së Belgjikës për ndeshjet e nëntorit në kuadër të Ligë
"Nuk ishte penallti", publikohet video-skandali në El Clasico (VIDEO) "Mbretërit" arritën të marrin një fitore të rëndësishme dhe t’i japin fund rezultateve të këqija, por pas ndeshjes, më i
20 vjeçarja vritet aksidentalisht gjatë "pengmarrjes" së rreme për TikTok 20 vjeçarja Areline Martinez ishte duke filmuar një skenë pengmarrjeje nga një “bandë e armatosur” kur një nga kolegët e
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Interi ka arritur të gjejë golin e avantazhit ndaj Lazios në minutën e 27'. Për "zikaltërit" topin në rrjetë e ka dër
Formacionet zyrtare, Inter-Fiorentina Inter zbret në fushë për herë të parë këtë sezon në Serie A. Sot në orën 20:45 zikaltrit do të presin në “San Siro” F
Ka fituar gjithçka me Bayernin, Martinez gati të kthehet në Spanjë Jo vetëm afrime te Bayerni. Javi Martinez është një prej lojtarëve që largohet nga kampionët e Bundesligës ashtu si Peri
Martinez "tradhton" Barcelonën, drejt rivalevë të përjetshëm të katalanasve Lautaro Martinez drejt Spanjës. Jo te Barcelona, por te Reali i Madridit. Nuk është thjesht një sugjerim për të trazuar
E ardhmja e Lautaros në udhëkryq, Interi do të takohet me përfaqësuesit e lojtarit Lautaro Martinez vazhdon të jetë para një udhëkryqi për të ardhmen e tij. Sipas raportimeve nga Italia, drejtuesit e
Çfarë po ndodh? Agjentët e Lautaro Martinez ndodhen në Barcelonë Agjentët e Lautaro Martinez , shkruan “TyC Sports” , janë në Barcelonë. Menaxherët e sulmuesit po përpiqen të gjejn
La Liga del bllof, zbulohet pika në kontratë që e lejon Messin të largohet falas Vazhdon saga mes Leo Mesit dhe Barcelonës. Sulmuesi kërkon të largohet si lojtar i lirë , ndërsa ekipi katalanas insisto
Merr fund epoka e Thiago dhe Martinez te Bayern Sipas drejtorit sportiv të Bayernit, Karl-Heinz Rummenigge, Javier Martines dhe thiago Alcantara do largohen nga klubi
Barcelona nis edhe njëherë ofensivën për Lautaro Martinez Barcelona thuhet se është përsëri në bisedime me Interin për sulmuesin Lautaro Martinez, pasi angazhuan për trajner Rola
Gjigandët anglez i prishin punë Barcelonës, interesohen për Martinez Me ardhjen e Ronald Koeman në krye të stolit të klubit katalanas mendohej se negociatat mes dy klubeve do të ishin të su
I ka hipur vetja në qef, Martinez i hapur për largimin nga Arsenal: 10 skuadra janë të interesuara për mua Emiliano Martinez i ka siguruar vetes vëmendje me paraqitjet në Kupën FA. Lëndimi i Bernd Leno ka bërë që Emiliano Ma
Martinez i bën "presion" Arsenalit: Largohem nëse nuk kam më shumë minuta në dispozicion Emiliano Martinez ka folur lidhur me të ardhmen e tij. Portieri i Arsenal, Emiliano Martinez, ka dhënë disa komente l