999 rezultate për

martinaj

Martini jashtë rrezikut për jetën, ç'po ndodh me personin e tretë? Vrasja në zonën e ish-Bllokut tronditi Tiranën mbrëmjen e djeshme. Nga shkëmbimi i zjarrit mbeti i vrarë një person d
Si ndodhi vrasja në Bllok: Viktima mbrojti me trup Ervis Martinajn (FOTO LAJM) Të tjera detaje janë zbuluar nga atentati i ndodhur në zonën e ish-bllokut, në kryeqytet rreth orës 22:00 të mbrëmjes së
DETAJET/ Martinaj jashtë rrezikut pas operacionit, Hasa në gjendje kritike Ngjarja e rëndë e ndodhur rreth orës 22:00 të ditës së enjte, i ka tronditur të gjithë, ndërsa nga atentati i bërë për E
Iu bë atentat në mes të Bllokut, kush është i "forti" i Tiranës Një nga të plagosurit në atentatin e mbrëmjes së sotme në zonën e ish-Bllokut në Tiranë është identifikuar si Ervis Mart
EMRI/ Zbulohet kush është i ekzekutuari në mes të Bllokut Mbrëmja e sotme nuk ka qenë e qetë në Tiranë, pasi një atentat ka tronditur qytetin. Një i vdekur dhe dy të plagosur
Gazetarja për Dakon: Prokurori që po e hetonte i kërkoi ndihmë 3 ambasadave Gazetarja Anduena Nallbani e ftuar në opinion ka rrëfyer se prokurori Anton Martinaj i cili po hetonte kryebashkiakun Va
Mbrojtën Shullazin, tregtarët: Gënjyem, ja si është e vërteta Prokuroria bën me dije se ka thirrur në Gjykatë të gjithë tregtarët që dolën publikisht në media dhe akuzuan dëshmitarin
Nga Plava në Strugë - kufijtë që ziejnë Nga Dritan Hila Çfarë do të thotë të jesh shqiptar që banon në trojet e tua etnike, jashtë kufijve zyrtarë të Shqipër
VV mbështet protestën e shqiptarëve të Martinaj Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj ngjarjeve që kanë ndodhur dje në fshatin Martinaj të Plavë Gucisë. Sipas saj, ato k