999 rezultate për

martinaj

Shkak Ervis Martinaj, shkarkohet shefi i Policisë së Burgjeve Drejtori i Policisë së Burgjeve Enrik Sulejmani, është shkarkuar nga detyra, për shkak se hezitoi të ekzekutonte urdhëri
Tentuan të marrin Ervis Martinajn, policia përplaset me mjekët e spitalit privat Mjekët e një spitali privat janë përplasur me oficerët e policisë pasi këto të fundit kanë tentuar të shoqërojnë të plag
DËSHMIA/ Si reagoi Vis Martinaj pas krismave dhe episodi me taksistin që e çoi në spital (VIDEO) Një taksist ka dhënë dëshminë e tij në lidhje me momentin kur Ervis Martinaj ka dalë i plagosur nga lokali ku ndodhi vra
SKEMA/ Si ndodhi masakra në Bllok, kush qëlloi i pari (VIDEO) Në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili në Top Channel u publikua dëshmia e Redi Popeskut pronarit të dyqanit të par
"Nuk vuaj për ku*va që të vritem për to", Vis Martinaj mohon se shkaku i sherrit ishte Elvana Gjata Pas plagosjes në lokalin në zonën e ish bllokut, Ervis Martinaj ka mohuar se ishte planifikuar një përplasje apo një she
Vis Martinaj çudit më dëshminë e tij Ervis Martinaj mohon të ketë qenë ai objektivi i të shtënave të ndodhura në Bllok disa netë më parë ku mbeti i vrarë edh
DËSHMIA/ Mos, mos! Badigardi i Vis Martinajt qëlloi i pari mbi komandon (VIDEO) Është zbardhur dëshmia e Redi Popescut, pronarit të lokalit ku ndodhi vrasja dhe dy plagosjet mbrëmjen e të enjtës së ja
Masakra e Bllokut, çfarë tha Vis Martinaj për të dashurin e Elvana Gjatës Njëri prej të plagosurve të konfliktit me armë në zonën e ish-Bllokut ditën e enjte, është edhe biznesmeni, Ervis Martin
Dy të plagosurit e masakrës në Bllok, çfarë vendimi pritet të marrë gjykata Gjykata e Krimeve të Rënda pritet që në orën 12:00 të marrë vendimin për masën e sigurisë ndaj të plagosurve në ngjarjen
Shok për kokë, Noizy përshëndet nga skena Vis Martinajn (VIDEO) I pushtetshëm, me para, shoqërohet gjithandej me truproja dhe lëviz me armë…ky është pak a shumë panorama që i është bër
Del fotoja tjetër e Vis Martinajt pas vrasjes dhe plagosjeve në Bllok (FOTO LAJM) Noizy dhe Stresi janë dy personazhe në konflikt me njeri-tjetrin, megjithatë ata duket se i lidh një person dhe duket se
Flet më në fund Vis Martinaj për vrasjen në Bllok, refuzoi disa herë Pas shumë tentativave prokuroria ka mundur të marrë dëshminë e biznesmenit, Ervis Martinaj që u plagos në atentatin e mb
Po i re më qafë tjetrit të fut plumbin! Komenti pikant në postimin e Stresit për Vis Martinajn (FOTO LAJM) Dy prej personazheve të njohur tek të rinjtë, Stresi dhe Noizy duket se janë persona me lidhje të afërta me Ervis Martin
Si Noizy, edhe Stresi i del në krahë Vis Martinajt pas masakrës në Bllok (FOTO LAJM) Mbrëmjen e 4 tetorit, Tirana u trondit nga disa të shtëna armësh ku lanë të vdekur një person dhe u plagopsën tre të tje
Vis Martinaj reagon për herë të parë pas masakrës në Bllok Vrasja e ndoshur mbrëmjen e të enjtes në zonën e ish-bllokut, vijon të hetohet nga policia dhe ende nuk është bërë zbard
Fshihej nën identitetin e vëllait, pse kërkohej nga policia badigardi i vrarë i Vis Martinajt Fabiol Gaxha, 28-vjeçari që mbeti i vrarë mbrëmjen e së enjtes gjatë përplasjes me armë në një lokal në zonën e ish-Bllo
Ky është badigardi i Vis Martinit i vrarë mbrëmë në Bllok pasi ngacmuan Elvana Gjatën Fabiol Gaxha, 26 vjeç, është personi që ka mbetur i vrarë pas përplasjes me armë në një prej lokaleve në zonën e ish-Bll
Ervis Martinaj bën veprimin e papritur ndaj policisë pasi u plagos Policia e shtetit ende po punon për zbardhjen e plotë të atentatit të mbrëmjes së djeshme në zonën e ish-bllokut, ku mbe
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
U plagos me Vis Martinin, Eljon Hate ishte arrestuar për vrasje Eljon Hate është personi i dytë i plagosur gjatë përplasjes së djeshme me armë në mes të zonës së Bllokut, e cila solli