999 rezultate për

martesore

Kumanova thyen rekordin e divorceve Xhelozia dhe rritja e mjeteve financiare në çiftet martesore si rezultat i sindromit të quajtur "Afganistan" janë arsyet
Shpërthen zjarri në një ceremoni martesore, 25 viktima në Arabi Të paktën 25 persona humbën jetën nga shpërthimi i një zjarri gjatë zhvillimit të një ceremonie mastesore në një rajon l
Martesa e princit Guigliemo, ceremoni madhështore në Luksemburg (FOTO-LAJM) Në katedralen Notre-Dame të Luksemburgut u zhvillua të shtunën ceremonia martesore e princit trashëgimtar Guigliemo, 31
Carrie Underwood, e lumtur me martesën e saj Carrie Underwood është shumë e lumtur në jetën e saj martesore me burrin e saj, Mike Fisher – sepse ajo kurrë nuk kishte
Akuzohen për marrëdhënie jashtëmartesore, çifti ekzekutohet me gurë Një çift i akuzuar për marrëdhënie jashtëmartesore është ekzekutuar duke u goditur me gurë nga një grup militantësh isla
“Një urë bashkimi” për të dëshmuar dashurinë Çifti i sapo martuar kinez, Lu Ben dhe Li Wen, tek po shkonin në ceremoninë martesore që u zhvillua në Yuxi të provincës
Basho pranon lidhjen jashtëmartesore por jo vrasjen Ilia Basho i akuzuar për vrasjen e bashkëshortes së tij disa javë më parë është marrë në pyetje nga prokurorët. Për më s
Ilia Basho pranon lidhjen jashtë martesore por jo krimin Hetimet për vrasjen e Eleni Bashos kanë vijuar edhe gjatë këtyre ditëve ku i akuzuari kryesor është bashkëshorti i saj I
Ceremonia martesore nudo (VIDEO) Nëntë çifte lidhën kurorë në ceremoninë e parë të martesës masive lakuriq në Xhamajka. Ceremonia u organizua në plazhin