999 rezultate për

mars

Orari i plotë i kalendarit të Shqipërisë për kualifikimet EURO 2020 U hodh sot në Dublin të Irlandës shorti për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa goglat e pozicionuan Shqipërinë e Panucc
Mbërriti në Mars, roboti tregon çfarë pa në planetin e kuq (VIDEO) Ka bërë bujë, dërgimi i robotit të misionit “InSight” në planetin Mars, i cili duhet thënë se nuk është eksploruar ndonj
NASA bën paralajmërimin, çfarë do të ndodhë ditën e sotme? Ditën e sotme (e hënë, 26 nëntor) një ngjarje e madhe pritet të ndodhë. Anija kozmike InSight do të shkëputet nga Toka p
Skemë dhe supergol, Marselo Bielsa nuk përmbahet (VIDEO) Marselo Bielsa është një trajner, i cili ka frymëzuar shumë kolege të vjetër e të rinj. Pep Guardiola e cilëson argjenti
Arrihet një deklaratë e përbashkët, Britania nga marsi e vetme Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk tha se Britania dhe Bashkimi Evropian janë pajtuar në parim për një deklara
HOROSKOPI/ Marsi është në favorin tuaj, në punë do të keni një ofertë marramendëse Ky është horoskopi për ditën e hënë, 19 nëntor 2018. Dashi Dashuria: kjo është një ditë e rëndësishme për të dashu
Fillon marshimi në përkrahje të bashkimit të Luginës me Kosovën (FOTO LAJM) Ka filluar në Prishtinë marshi i paralajmëruar ditë më parë në përkrahje të bashkimit të Luginës së Preshevës me Republi
Fitoi ndaj Marseilles, Lazio: Besuam te kualifikimi Skuadra e Lazios arriti të siguronte kualifikimin për në fazën me eliminim direkt në Ligën e Europës pas fitores së sotm
Lazio e Strakoshës fiton ndaj Marseilles (VIDEO) Lazio e ka mundur me rezultat 2-1 sonte Marseille duke i dhënë fund shpresave të kësaj skuadre për një kualifikim në faz
Lazio kalon në avantazh ndaj Marseilles (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh ndaj Marseilles në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është mesfushori Parolo në minutë
Shqiptarët e Luginës dalin në marsh për t'u bashkuar me Kosovën Shoqata “Çamëria” në Kosovë të shtunën do të mbajë marsh mbështetës për bashkimin e Preshevës, Medvegjës e Bujanocit me
HOROSKOPI/ Marsi do të prishë shumë gjëra, parashikimi i Merit për shenjat këtë javë Astrologe Meri njofton se hëna e re do i japë fund trishtimit. Kjo hënë do përcaktojë një cikël të ri dhe është momenti
Mbappe: Jam lideri i PSG Sulmuesi francez i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, e ka përshkruar veten si lider të klubit francez pas fitores me
Neymar shfryn ndaj drejtuesve të kampionatit francez Neymar në një konferencë për mediat ka dënuar ashpër sjelljen e tifozëve në kampionatin francez. Kujtojmë se në ndes
HOROSKOPI/ Marsi është në anën tuaj, dashuri të reja në horizont Ky është horoskopi për ditën e hënë, 29 tetor 2018. Dashi Kjo e hënë do ju gjejë mjaft intuitiv dhe krijues, gjë q
PSG nuk ndalet në Ligue 1, mposht bindshëm Marseillen (VIDEO) Paris Saint-Germaini fitoi sonte në transfertë ndaj Marseilles me rezultatin 0-2 në kuadër të javës së 11-të të ligës el
Shikoni si u përleshën me policinë ultrasit e Barcelonës (VIDEO) Dita e sotme nuk ishte e zakonshme në Spanjë, pasi sot luhej superndeshja e Europës, ajo midis Barcelonës dhe Realit të
Zgjidhja e marrëveshjes do të përfundojë në mars Deri në mars të vitit të ardhshëm, nëse përfundohet procesi i rishikimt të kushtetutës, marrëveshja e Prespës do të vijë
Bëhuni gati! Ja kur ndyshon ora Ditën e dielë, më datë 28 tetor, të gjithë mund të flemë një orë më shumë. Akrepat e orës do të lëvizin 60 minuta mbrapa
Lazio nuk fal, fiton në transfertë ndaj Marseilles (VIDEO) Lazio sonte ka shkëlqyer në Vellodrome duke e mposhtur Marseillen me rezultatin 1-3 në stadiumin "Velodrome". Fillim