999 rezultate për

marredheniet

Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe Getinjon (VIDEO) Pas largimit nga labeli "On Records", në rrjet qarkulloi lajmi se Rina Balaj dhe dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo, i ki
Skandali me spiunë: A po prishen marrëdhëniet Serbi-Rusi? Kryetari i të ashtuquajturit “Komision për Kosovën dhe Metohinë”, Milovan Dreçun the sot se publikimi i pamjeve ku një a
Përse meshkujt i ndërpresin marrëdhëniet me vajzat e bukura? Meshkujt jo rrallë ndërpresin lidhjet, madje edhe kur e dinë që vajzën që e kanë pranë i ka të gjitha atributet e femrës
"Ta harrojë!" Meta tregon live çfarë i prishi marrëdhëniet me Ramën pasi u bë president Presidenti Ilir Meta i ftuar në emisionin Opinion i është përgjigjur kryeministrit Rama në lidhje me përplasjet mes tyre
Lëvizja e këtyre dy planetëve përcakton fatin e dashurisë deri në gusht të 2020 Fillimi i muajit nëntor përkoi me lëvizjen e dy planetëve shumë të rëndësishëm. Marsi u vendos në shenjën e Peshores dhe
Nuk flasin me njëri-tjetrin, VIP-at shqiptarë që kanë patur konflikte me njëri-tjetrin Ka shumë arsye pse artistët në gjithë botën nuk i kanë marrëdhëniet mirë mes vete, e megjithëse shumë herë arsyeja kryes
Gratë që ngrenë zërin janë më të shëndetshme, mësoni arsyet pse Menaxhimi i emocioneve është shpesh një proces i ndërlikuar. Ndonjëherë është e nevojshme t’i zbusni, të heshtni ose të
Rama thumbon Albin Kurtin: Unë nuk bëj politikë me marrëdhëniet personale "Unë nuk bëj politikë me marrëdhëniet personale dhe me bisedat që shkëmbejmë më njëri-tjetrin..." Kështu është shpreh
3 burrat që sipas zodiakut janë të prerë për martesë E keni pyetur ndonjëherë veten cili është shpirti juaj binjak? S'ka dyshime që shenjat zodiakale mund të zbulojnë shumë
Ministri grek për marrëdhëniet Shqipëri-Greqi: Përmirësimi, do të sillte përfitime për të dy palët Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë z.Nikos Dendias për gazetën “Ta Nea” ka trajtuar raportet me vendet fqinje. D
Jep dorëheqjen Sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PD Është dorëhur nga posti i Sekretarit të Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike Gert Bogdani. Bogdani ka njoft
A konsiderohen marrëdhëniet seksuale si aktivitet fizik Thuhet se ushtrimet janë mënyrë e mirë për të djegur kaloritë e tepërta. Varësisht prej nevojave individuale, trajner
Përndiqte kudo ish-gruan, e pëson keq 40-vjeçari shqiptar Marrëdhëniet e tyre ishin përkeqësuar që kur gruaja vendosi të ndërpriste marrëdhëniet me 40-vjeçarin dhe këtë kishte ni
Napoli hap thesin për Icardin Napoli ka hyrë në garë për shërbimet e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi dhe dëshiron t’i ofrojë argjentinasit një ofer
Daçiç: Peruja me qëndrim miqësor ndaj problemeve që ka Serbia rreth Kosovës Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se vizita e tij në Peru ishte e një rëndësie historike, sepse është në inter
Debati për Bushatin, Osmani i përgjigjet Nikollovskit Zëvendëskryeministri për eurointegrime, Bujar Osmani i është përgjigjur akuzave të nënkryetarit të VMRO-DPMNE-së, Aleksa
Shqiptarët ndërgjegjësohen: Rriten sigurimet e pronës Një ndër mundësitë që ofron tregu i sigurimeve është edhe mbrojtja nga ngjarjet e vështira natyrore, të cilat mund të sj
Thaçi përkeqëson edhe më tej marrëdhëniet me Bosnjen, heq dorë nga samiti Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, përfundimisht ka hequr dorë nga pjesëmarrja në samitin e thirrur në Sa
Ka prishur marrëdhëniet me Sali Berishën? Flet Soni Malaj Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ka folur për koncertin e saj r
Filmi ruso-serb tensionon marrëdhëniet Kosovë-Serbi “The Balkan Line”, apo kufiri i Ballkanit, një produksion filmik ruso-serb që pritej të prezantohej edhe në kinemanë e B