999 rezultate për

marr

Do të marrim me polici! Basha paraqitet në prokurori Kreu i PD-së Lulzim Basha është paraqitur në prokurori pas vendimit për ta marrë me forcë nëse ai refuzonte të shkonte.
Vasili pas shtyrjes së negociatave: "Urime të marrit të Surrelit" (VIDEO) Lidhur me vendimin për shtyrjen e negociatave, ka reaguar dhe ish-kreu parlamentar Petrt Vasili. Vasili shprehet se
Shqiptarët ndërgjegjësohen: Rriten sigurimet e pronës Një ndër mundësitë që ofron tregu i sigurimeve është edhe mbrojtja nga ngjarjet e vështira natyrore, të cilat mund të sj
Milani kërkon marrëveshje me UEFA-n për të qëndruar jashtë Europa League Milani mund të mos luaj në Europa League në sezonin e ardhshëm edhe pse kanë arritur të sigurojnë pjesëmarrjen. Siç r
Neymar te Reali, Casemiro pjesë e ç'do marrëveshje Paris Saint-Germaini ka nxjerr Neymarin në shitje dhe nuk do të pranojë asnjë ofertë më të vogël se 220 milionë euro, të
Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës Një i vdekur dhe dy të lënduar. Ky është bilanci tragjik i një aksidenti rrugor që ndodhi pak më parë në aksin Kukës-Mor
E BUJSHME/ Juventus arrin marrëveshje me Rabiot, kontratë 5-vjeçare Juventusi ka nisur punën seriozisht në merkato, pas zyrtarizimit të trajnerit Maurizio Sarri, ndërsa sot emisioni El Chi
As qershor as shtator, kur do tb diskutohen negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë Agjencia e lajmeve Reuters raporton se drafti i fundit, por ende i diskutueshëm, për negociatat do të shtyjë çdo vendim
PËRGJIMI 5/ "Xhabir Elezi thotë që s'ka marrë lekët: Ma sill këtu se ia tregoj unë" (VIDEO) Përgjimi i 5 i Bild përfshin drejtorin e Ministrisë së Brendshme, Arben Keshi me dy persona të paidentifikuar. Një p
Mjekët japin alarmin! Të rinjtë shqiptarë po preken nga sëmundjet seksuale Sëmundjet seksualisht të transmetueshme po kthehen në një shqetësim mbarëbotëror. Sipas OBSH 1 mln persona përgjatë 24 o
Lampard, emri kryesor për të marrë drejtimin e Chelsea, por ka një problem helsea ka zyrtarizuar largimin e Maurizio Sarrit nga stoli i skuadrës edhe pse ky i fundit arriti të sjell titullin e Eu
Momenti më i vështirë i Sarrit si trajner i Chelseas Maurizio Sarri largohet nga Chelsea pas një viti për të marrë drejtimin e Juventusit në Serie A. Tekniku italian gjat
1 vit nga nënshkrimi i Marrëveshjes së Prespës Një vit pas Marrëveshjes së Prespës vazhdojnë përplasjet e subjekteve politike se a ka qenë e nevojshme arritja e ujdisë
I propozon të dashurës me unazën në hamburger, shpërthen rrjeti nga talljet Një vajzë që pritet të jetë nuse e ardhshme ka marrë shumë mesazhe talljeje në rrjet pasi publikoi propozimin që i dashu
Talenti shqiptar ngjall interesin e Juventusit Juventusi dhe Empoli duket se i kanë shumë mirë punët, sepse pas transferimit në bardhezi të mesfushorit të talentuar Ha
Senatori amerikan: Vuçiç e di që marrëveshja me Kosovën do jetë e dhimbshme Senatori amerikan, Ron Johnson, ka thënë se beson që Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Aleksandar Vuçiç,
Erdogani nuk heq dorë nga raketat e Putinit: I kemi marrë tashmë Turqia asnjëherë nuk do të tërhiqet nga marrëveshja e saj me Rusinë për të blerë sistemin rus të mbrojtjes raketore S-40
Napoli kërcënon Juventusin më një super blerje Napolitanët kanë arritur të sigurojnë akordin me Lozanon, i cili pritet të nënshkruajë për 5 vite, me një pagë prej 4.5
Mos abuzoni me mesazhet, WhatApp do të ndërmarrë veprime ligjore WhatsApp do të ndërmarrë veprime ligjore kundër përdoruesve që abuzojnë me mesazhet. Kompania shpreson që të ndalohet
Patozi: Roli i Metës në opozitë është më i madh se sa i Bashës Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka theksuar se Ilir Meta sot ka marrë një rol më të madh në opozitë s