999 rezultate për

marr

Thirrja befasuese e Zaev: Greqia duhet të marrë përsipër udhëheqjen e Ballkanit Në një intervistë për IBNA, Kryeministri i Maqedonisë së veriut, Zoran Zaev ka bërë një deklaratë befasuese, ndërsa tha
Bayern mer kreun, shkëlqen Coutinho (VIDEO) Bayerni i Mynihut ia doli të marrë një 3-pikësh mjaft të vuajtur në transfertën ndaj skuadrës së ngjitur rishtazi në Bun
"Lajmi ka marrë dhenë", mediat gjermane shkruajnë mbi ndarjen e Mozzik dhe Loredanës (FOTO LAJM) Tashmë e kemi zbuluar që gjërat mes çiftit Mozzik dhe Loredana nuk janë aspak mirë. Për këtë jemi siguruar pasi fotot e
Haradinaj i prerë: Marrëveshja arrihet kur Serbia ta kuptojë se s’mund të fitojë asgjë nga Kosova Kandidati për kryeministër i koalicionit ndërmjet Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partisë Socialdemokrate, Ramush
Lulzim Kabashi: U ktheva krenar nga Haga, UÇK është ushtri për t’u marrë shembull Mbrëmë nga Gjykata e Hagës është kthyer në Prizren, Lulzim Kabashi, ish-komandant i batalionit të dytë të Brigadës 125 t
"Edhe në banjë marr laptopin", Flor Binaj tregon jetën e ngarkuar që bën (FOTO LAJM) I ftuari i sotëm në 'Ftesë në pesë' ishte Florjan Binaj, aktori i madh i humorit. Të gjithë i dimë përmendësh rolet e ti
Rejnxhers ndëshkon Grezdën, Gerard tregon bisedën me të Eros Grezda po kalon një periudhë të vështirë tek skuadra e Rejxhers. Sulmuesi gjakovar është gjobitur nga klubi i ti
Arsenali zgjedh Xhakën kapiten, tifozët nuk e duan Ditën e sotme është njoftuar se kapiteni i ardhshëm i Arsenalit do të jetë Granit Xhaka, i cili do të marrë shiritin pas
Zbulohet shuma marramendëse që fitoi "Melek" për serialin e ri (FOTO LAJM) Aktoren turke Beren Gokyildiz tanimë nuk do ta njohim me emrin "Melek", por me emrin "Ojky" sepse sot në TV Klan filloi
Hanë spaghetti me fruta deti në Romë, turistët shkulin flokët pasi marrin faturën U ka shkuar pas krahëve dreka që konsumuan dy turistë japonezë në Romë, pasi panë faturën që u solli restoranti që kishi
Arsyeja e divorcit mbetet mister, si Sulltani hoqi dorë nga froni për "mbretëreshën e bukurisë" (FOTO LAJM) Ka kaluar të paktën një vit, që Sulltani i Kelantanit, Muhamed V mori vendimin e madh dhe kundër rregullave për t’u mart
E RËNDË/ Zjarr në maternitet, flakët u marrin jetën 8 foshnjave Një tragjedi e vërtetë ndodhi në repartin e maternitetit të spitalit Bachir Benacer ad el-Oued në Algjeri, ku një zjarr
I jep fund jetës 49 vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë është është regjistruar mesditën e sotme në Tiranë, ku një 49 vjeçar është vetëplagosur e si pasojë
Vëmendje! Kërkohet fituesi i 227 milion dollarëve Nëse keni blerë një biletë llotarie në Teksas, duhet të kontrolloni mirë ku e keni hedhur pasi mund të jeni fituesi i 22
Pse nuk u zhvillua sot seanca plenare, çfarë pritet të ndodhë të hënën Deputetët munguan këtë të enjte në Kuvendin e Shqipërisë, madje gjatë gjithë kësaj javë nuk u zhvilluan as komisione par
Një grua kosovare në ISIS, i ngritet aktakuzë në Prishtinë Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore të Prishtinës –Departamenti speci
Si do të dukej bota pa celularë? Fotografi realizon shkrepjet e "frikshme" (FOTO LAJM) Një seri fotosh të quajtur “Removed” nga fotografi amerikan Eric Pickersgill tregon njerëzit që shikojnë aty ku zakonish
Shqiptarja rrëmben katër po në X-Factorin grek, i mahnit të gjithë me zërin (VIDEO) Nuk është rasti parë dhe mesa duket as i fundit i shqiptarëve që marrin pjesë në konkurse talentesh në botë. Këtë he
Formacionet e mundshme: Torino-Milan, kuqezinjtë duan kthesën (FOTO LAJM) Sot vëmendja më e madhe do të jetë në Olimpico të Torinos aty ku vendasit e Walter Mazzarrit presin Milanin e plagosur p
Zhvati 14 biznesmenë, Apeli jep vendimin për stomatologen nga Durrësi Apeli Durrës ka vendosur 6.8 vite burg për Olesia Dukën, stomatologen e cila zhvati 14 biznesmenë. Më herët duka ësht