999 rezultate për

marr

Vajza vëmendje, këtu jan 7 karakteristikat e mashkullit perfekt Gjetja e njeriut ideal nuk është e lehtë, por bëni mirë që në kokën tuaj të keni disa ide të qarta rreth mashkullit perf
Ja si të zbuloni nëse ish-in tuaj e ka marrë malli për ju Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet
U vra për hakmarrje, jeta luksoze e Festim Latos, flasim "viktimat": Si na zhvati 7 mln € Për vrasjen e Festim Latos, presidentit të vetëshpallur të Çamërisë kanë dalë detaje të reja. Media holandeze “De Teleg
Artistët rimarrin Teatrin, nis shfaqja e Mehdi Malkajt Pak minuta pas protestës përballë ambjenteve të teatrit, ndryshe nga herët e tjera, këtë mbrëmje artistët kanë vendosur
Letra e Presidentit, ambasadorët e OSBE marrin vendim për Shqipërinë Tirana do të presë në fund të muajit tetor Konferencën Mesdhetare të OSBE-së, me 57 vendet anëtare dhe me pjesëmarrjen e
Manchester United kërkon Douglas Costan në këmbim të Lukakut Juventus dhe Manchester United janë në përpjekje për të realizuar një shkembim lojtarësh. "Daily Mail" raporton se Un
Shehi u largua nga Skënderbeu, korçarët marrin një "gladiator" për stolin Skënderbeu do të nisë fazën përgatitore ditën e hënë. Klubi duket në kolaps, pasi nuk ka asgjë në vijë, megjithatë trajn
U martua pa e marrë vesh askush, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Bebe Rexhës (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Bebe Rexha i befasoi të gjithë ndjekësit e saj në Instagram pasi publikoi një video
Lajm i mirë për Kosovën, do të marrë pjesë në Lojërat Olimpike "Tokyo 2020" Në “Tokyo 2020” do të jetë edhe Kosova. Lajmin e dha Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK), që ka pranuar ftesën e Komitetit
Zbardhet mbledhja e Ramës, caktohet data kur socialistët do marrin bashkitë e djathta Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit e qarqeve të veriut në selinë e PS-së, ku ka bërë dhe porositë e marrje
DOKUMENT/ Basha marrëveshje me artistët për mbrojtjen e Teatrit Kreu i PD-se, Lulzim Basha ka mberritur te Teatri Kombetar, ku sic u be me dije nje dite me pare, sot PD do te nenshkrua
Aksident i rëndë në Vlorë, makina merr përpara nënë e bir Një aksident ka ndodhur në zonën e Skelës, ku një grua, e cila ishte duke kaluar rrugën me të birin u përplas nga një ma
"Digjen" metrotë në Britani, imazhet termike tregojnë 42°C (FOTO LAJM) Ekspertët nga FLIR kanë marrë imazhe termike në disa nga linjat e metrove në Londër, për të treguar se sa nxehtë është a
Basha firmos marrëveshjen për mbrojtjen e Teatrit (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbërritur pak më parë në ambientet e Teatrit Kombëtar, aty ku PD dhe Ale
Spitali i Gjakovës pezullon operacionet për një javë Këtë vendim thuhet se e kanë marrë në mënyrë që t’u japin përparësi rasteve emergjente, për shkak se fluksi i pacientëve
Që një marrëdhënie të ecë ju duhen këto biseda në çift Jepini fund mosmarrëveshjeve! Që një raport në çift të funksionojë, vetëm ndjenja nuk mjafton! Duhet ta “ushqeni” çdo
Ngjarjet te Teatri, reagon Rama: Asnjë minorancë nuk mund të marrë peng asgjë e askënd në këtë vend Zhvillimet e forta në Teatrin Kombëtarë, duket se nuk e kanë bërë Edi Ramën që të reflektojë sadopak. Përkundrazi, edhe
6 gjëra që duhet ti dinit para se të kryenit marrëdhënie seksuale për herë të parë Unë dhe seksi nuk u njohëm në mënyrën më interesante të mundshme. Isha 18 vjeçe, në vit të parë dhe paksa e pirë. Partne
Haradinaj flet pas marrjes në pyetje në Hagë Ai ka thënë se dorëheqja e tij është ndërhyrje e madhe për Kosovën, shkruan lajmi.net. Megjithatë ka thënë se ai ësht
Rekord në Ballkan: 390 mijë shqiptarë kanë marrë një pasaportë të BE (FOTO LAJM) Dikur ata ishin thjesht emigrantë. Tashmë shumë prej të ikurve në fillim të viteve ’90, apo dhe më pas, janë bërë qyteta