999 rezultate për

marr

E BUJSHME/ Mandzukic arrin marrëveshje për transferim në Milan Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, ka arritur marrëveshje personale për t’u transferuar te klubi rival, Milan, sipa
Boris Johnson arrin marrëveshje me BE-në Është arritur një marrëveshje midis Britanisë së Madhe dhe BE përpara takimit të liderëve në Bruksel shkruan BBC. Bor
Marsida drejt "arratisë", mesazhi ku i kërkohet marrja e pasaportave dhe takimi i dashurisë (FOTO LAJM) Marsida Qatja, 30-vjeçarja që u bë u “mollë sherri” për përplasjen me armë në banesën e saj në Kavajë, ku u vra Dritan H
Kush tha 24 orë? Sportisti shqiptar nuk kryen marrëdhënie 15 ditë para ndeshjes (FOTO LAJM) Ekziston një teori për futbollistët dhe sportistët në përgjithësi, sipas së cilës nuk kryejnë marrëdhënie seksuale minim
"Mos bëj të fortin dhe budallain": Letra e Trump ndaj Erdoganit shkakton tërmet diplomatik (FOTO LAJM) Gazetarja amerikane e Fox News, Trish Regan, ka publikuar një letër të cilën Trump ia ka dërguar presidentit turk, Rexhe
Barcelona vendos klauzolë marramendëse për Ansu Fatin Ansu Fati është duke shkëlqyer në këtë sezon debutues te skuadra e Barcelonës. Talenti nga Guinea që pak ditë më parë
DnV publikon rezultatet preliminare për 95% e të gjitha vendvotimeve Demokracia në Veprim ka publikuar rezultatet preliminare për 95% e të gjitha vendvotimeve në Kosovë. Sipas raportimit
Marsida Qatja rrezikon 5 vite burg Burime nga prokuroria bëjnë me dije se Marsida Qatja është marrë zyrtarisht nën hetim Prokuroria e Durrësit. Qatja po
Numërohen mbi 9500 vota të diasporës, ky është rezultati (FOTO LAJM) Tanimë janë numëruar mbi 9 mijë e 500 vota të ardhura nga jashtë Kosovës. Lëvizja Vetëvendosje prin bindshëm me 4905
Lotito: De Vrij na la jashtë Championsit, ky është sezoni i detyrimeve Humbja e Lazios në ndeshjen e fundit të kampionatit në maj të 2018-ës ndaj Interit, u kushtoi bardheklaltërve vendin e k
Shumë marramendëse, Roza Lati publikon fotot e makinës së re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Roza Lati është një prej emrave më të përfolur të shoëbizzit shqiptar për shkak të jetës që ajo bë
NEGOCIATAT/ Zaev: Nëse nuk marrim një "Po" qeveria jonë bie Kryeministri maqedonas Zoran Zaev në një deklaratë për mediat ka komentuar vendimin e Këshillit të Evropës që pritet të
Ky është personi i arrestuari në veri, i dyshuar për vrasjen e Oliver Ivanovic (FOTO LAJM) Të mërkuren në orët e hershme të mëngjesit është arrestuar zyrtari i lartë i policisë së Kosovës në pjesën veriore të Mi
Situata alarmante e Milanit, Kaka: Shpresoj që ta marrin veten Tifozët e Milanit do ta mbajnë mend gjatë emrin e Ricardo Kaka-s. Mesfushori dikur pjesë e milanezëve, i ka dhënë sh
Grabitet banesa në Elbasan, merren sasi e konsiderueshme parash Një tjetër vjedhje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit ku brenda një banese në lagjen “5 Maj”, janë marrë
Zaev drejt Brukselit, bëhen përpjekjet e fundit për marrjen e datës Pasiguri e madhe por edhe optimizëm se do të merret vendim për të filluar negociatat me Bashkimin Evropian. Kryeministri
Dalin analizat: Nga se u helmuan zyrtarët që hapën zarfet me vota nga Serbia 26 zyrtatrë u helmuan si pasojë e zarfeve të ardhura nga Serbia me vota për zgjedhjen e kryeministrit në Kosovë. Drej
Marrëveshja mes LVV-së dhe LDK-së: Këto ministri do të "shkrihen" Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, tashmë kanë bërë një marrëveshje në parim, për t’i hapur mundësi
E mbani mend Selinën e "Rebele"? Do martohet së shpejti (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend serialin e famshëm “Rebelde”, i cili na fiksoi dikur të gjithëve para ekranit. Çdoku
Letra sekrete e Enverit:Si mund t'ua marrim trashëgimtarëve pasurinë Dashnor Kaloçi/ Publikohet dokumenti me siglën “Tepër Sekret të vitit 1962, ku kryetari i Shoqërisë Komisionare, Vangje