999 rezultate për

marr

S'ka hapa pas, Mitsotakiq njeh Marrëveshjen e Prespës Qeveria e re greke nën udhëheqjen e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropi
Jonida Maliqi s' është e vetmja, një tjetër këngëtareje RTSH i është borçlie (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi përfaqësoi këtë vit Shqipërinë në "Eurovision" me këngën "Ktheju tokës". Pak ditë më parë Jo
Nuk gjen hapësira në ekip, kampioni i Botës gati të transferohet në Turqi Firma me Andrien Rabiot dhe Aaron Ramsey ka pakësuar shanset që Sami Khedira të vijojë karrierën me Juventusin. Mesf
Që prej 2011, rreth 200 mijë shqiptarë kanë marrë pasaportën greke Shqipëria është një nga vendet e cila ka një numër të lartë të emigracionit të popullsisë, të cilët largohen në drejtim
PS e PD drejt një marrëveshje politike? Zbulohen emrat e negociatorëve Në emisionin “Open” në Top Channel, të ftuarit në panel lanë qartësisht të kuptohej se do të kenë negociata dhe madje nx
Çështja e Loredanës dhe çiftit zvicerian, këngëtarja ndryshon avokat Një skandal me një çift zvicerian e kanë kthyer Loredanën dhe Mozzik në kryefjalën e mediave. Çifti zviceran pretendo
Soreca: Qeveria të marrë në konisderatë komentet tona për median Delegacioni i BE Luigi Soreca dhe Komisioni Europian, kanë shqyrtuar projektligjin për median i hartuar nga qeveria shqi
Matteo Salvini mohon akuzat se partia e tij u financua nga rusët Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini mohoi të mërkurën një raport ku thuhet se partia e tij kishte kërkuar mi
Jonida Maliqi akuzon RTSH : Nuk m'i ka dhënë akoma lekët e këngës fituese (FOTO LAJM) Në muajin maj këngëtarja Jonida Maliqi na përfaqësoj në "Eurovision 2019" që u mbajt në Izrael. Kënga përfaqësuese "K
Ju kishte marr malli? Rikthehet Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi wshtw ndwr kwngwtaret shqiptare qw ka patur gjithnjew pwrkrahjen e publikut. Ajo e ka nisur karrierwn qw
Je në një lidhje serioze? Nëse po bëjë partnerit këto 7 pyetje Asnjëherë nuk do ta njohësh partnerin tënd në mënyrë perfekte. Në fakt, kjo është një nga gjërat më të bukura të të q
Mitsotakis nuk rrezikon Marrëveshjen e Prespës Partia opozitare e qendrës së djathtë Demokracia e Re, e udhëhequr nga Kyriakos Mitsotakis, ka dalë fituese në zgjedhjet
Pse po shqetësohet Rusia nga unifikimi diplomatik Kosovë-Shqipëri? Kosova dhe Shqipëria kanë ndërmarrë hapat fillestarë drejt unifikimit të misioneve diplomatike e konsullore. Të dy qever
Beyonce dhe e bija marrin të gjithë vëmëndjen në premierën e "The Lion King". (FOTO LAJM) Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy janë shfaqur së bashku në premierën e ‘The Lion King’. Veshjet e tyre padyshim morën t
Kryemadhi: Nuk jam e varfër, pasurinë e kam nga babai brigadier (VIDEO) Kryetarja e LSI-së ka folur për herë të parë për vilën e saj që ka te Gjiri i Lalzit. Ajo është shprehur se nuk është e
Përdhunonte të bijën, arrestohet "monstra" nga Kurbini Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurbin, ku një 48-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kryer mardhënie me person
Yllit të Liverpool-it i vjedhin qenin (VIDEO) Një grabitje shumë e çuditshme i ka ndodhur Daniel Sturridge. Ylli i Liverpooli popushon në shtëpinë e tij në Los Angelo
Kjo foto ka marrë mijëra komente tallëse (FOTO LAJM) Alessia Marcuzzi është mërzitur me akuzat e fansave se përdor fotoshop në fotot që hedh, kështu që kësaj radhe vendosi q
Zbulohet paga marramendëse Donis Avdiajt në Turqi Donis Avdiaj ka nënshkruar me gjigantin turk, Trabzonspor. Futbollisti nga Istogu ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare,
De Ligt-Juventus, Raiola konfirmon marrëveshjen Mino Raiola, agjenti i mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, ka njoftuar se një marrëveshje është arritur përmes lojta