999 rezultate për

marr

Skllavatori godet për vdekje 12 vjeçarin nga Gjakova Një i mitur ka ndërruar jetë pasditen e djeshme pas lëndimeve që mori nga goditja e një automjeti të rënd në fshatin Ski
Nuk ka surpriza në Lezhë, Ndreu mposht me lehtësi "Kaubojsin" Është mbullur votimi në bashkinë e Lezhës. Pjerin Ndrua ka fituar me lehtësi përballë kaubojsit (Eduart Ndocajt).
Përfundon procesi i numërimit në Gjirokastër Ka përfunduar procesi i numërimit në bashkinë e Gjirokastrës. Në këtë bashki kandidonte i vetëm ish-deputeti i PS, Fl
Përfundon procesi i numërimit në Vlorë, numër i "frikshëm" i votave të pavlefshme Dritan Leli është rikonfirmuar edhe për një mandat 4 vjeçar në krye të Bashkisë së Vlorës. Në orët e vona ka përfundu
Thellohet skandali në Durrës, 5 600 vota më shumë se votues: PD bën gati videot që fiksuan gjithçka Mbyllet procesi i numërimit të votave në Durrës, ku fituese është shpallur kandidatja e PS-së, Valbona Sako. Përfundi
Dështimi i Bashës, reagon Hajdari: Duhet të ngrihet e djathta e re Vajza e Azem Hajdarit, deputete në Kuvendin e Shqipërisë dhe kryetare e grupit Demokrat shprehet se duhet të ngrihet një
Përfundon numërimi i votave në Kurbin, ky është rezultati përfundimtar Sapo ka përfunduar numërimi i kutive të votimit në Kurbin ku sipas KQZ-së nga 76 kutivë e numëruara kandidatja e Partisë
Hakmarrja me Çapjat, arrestohet vrasësi i Gentian Beqirit Policia italiane ka arrestuar për llogari të palës shqiptare Etjen Canin, një ndër dy personat e akuzuar për vrasjen e G
Rilindja "mban dorën" në Selenicë, marrin vetëm 101.5% të votave (FOTO LAJM) Edhe në Selenicë dalin më shumë vota për kandidatin e PS se sa votues. Duke krahasuar shifrat zyrtare të KQZ-së për p
Si në kohën e Enverit: Kandidati i PS në Vaun e Dejes merr 120% të votave Mark Babani i Partisë Socialiste ka qenë i aftë që të marrë 1 057 vota më tepër se sa numri total i pjesëmarrësve në vot
Në Malësinë e Madhe dhe Himarë, kandidatët e PS marrin 120% të votave Krahas Urës Vajgurore dhe Divjakës, ku kandidatët kanë marrë 2 000 dhe 500 vota më shumë se numri total i pjesëmarrësve
TABELA/ Ishte ëndërr u bë realitet, në Shqipëri kandidatët e PSmarrin 120-130% të votave (FOTO LAJM) Pak më herët bazuar në të dhënat e publikuara nga KQZ, rezultoi se kishte një manipulim në numrin e votave në bashkinë V
Përfundon numurimi në Selenicë, shpallet fituesi (FOTO LAJM) Përfundon procesi i numërimit të votave në Selenicë. Pëllumb Binaj kandidat i PS shpallet fitues me 5819 vota. Kandidati
"Gruaja ka një vit që nuk e mban unazën e martesës dhe 2 vite që nuk bën seks me mua, jam mërzitur me të" Komunikimi është çelësi për një marrëdhënie të mirë në çift dhe mungesa e saj shkakton probleme të mëdha. Pikërisht këtë
Vijon numërimi në Tiranë, sa vota mori Veliaj Vijon procesi i numërimit në Tiranë ku deri më tani janë hapur 11 kuti. Nga votat e numëruara deri më tani, Veliaj u
Hapet kutia e parë në Kelcyrë, sa vota mori Hazbi Kasaj Përfundon kutia e parë në Këlcyrë. Kandidati Klement Ndoni i PS-së ka marrë 100 vota, Shkëlqim Muhaj i BD 1 votë, gjith
Dalin rezultatet e para për Memaliajn Nuk priteshin surpriza në Memaliaj ku kandidon i vetëm Gjolek Guci i Partisë Socialiste. Nga numërimi i dy kutive të
"Fitoi 'Nocrroku'", Berisha tallet keq me Ramën (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka preferuar të bëjë ndonjë koment të gjatë mbi votimet e ditës së sotme, të paktën de
Numërohen kutitë e para në Pustec, kush është në avantazh Pak minuta më parë ka nisurnumërimi i votave në disa bashki, siç janë Pusteci, Dropulli apo Erseka. Në Pustec janë nu
Gazetari i Al Jazeera për pjesmarrjen e ulët në votime: Lajm i keq për Ramën Mediat e huaja e raportojnë pjesëmarrjen e ulët të votuesve në zgjedhjet e sotme, si një lajm të keq për qeverinë. Pa